MediaCat

Netflix’te nostalji rüzgârı esecek

Platform, Milestone Movies: The Anniversary Collection ile abonelerine sinema tarihinin son 50 yılının kapılarını aralayacak.

Rekabetin çetin olduğu streaming platformları arasındaki öncü pozisyonunu korumak için yenilik arayışına ara vermeyen Netflix, yeni içerik seçkisi ile abonelerine zamanda keyifli bir yolculuk vaat ediyor.

Platform, zengin bir tür yelpazesine sahip olan Milestone Movies: The Anniversary Collection seçkisi ile son 50 yıla damga vuran klasik filmleri yeniden gündeme getirerek onurlandırmayı ve yeni neslin radarına sokmayı hedefliyor.

Sinemanın son onyıllar içerisinde geçirdiği dönüşümü başarıyla yansıtan seçkide yer alan filmler, aylara yayılarak izleyiciyle buluşacak. İlk aşamada 2024’te altın jübilesini yapacak olan Alice Doesn’t Live Here Anymore, Blazing Saddles, Chinatown, The Conversation, Death Wish, The Great Gatsby, The Little Prince ve The Street Fighter gibi 1974’ün favorileri; daha sonra sırasıyla nisan, temmuz ve ekim aylarında 1984, 1994 ve 2004 yıllarına ait filmler Netflix’in içerik kütüphanesine eklenecek.

Geleneksel sinema deneyimine saygı duruşunda bulunan Netflix, New York ve Los Angeles’taki seçkin sinemalarda da özel gösterimler düzenliyor. Paris Theatre, Egyptian ve Bay sinemalarındaki bu etkinlikler, izleyicilere ortak bir izleme deneyimi sunmayı ve platformlar ile beyazperde arasındaki boşluğu doldurmayı amaç ediniyor.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.