Müze Kart Kampanyası konkuru sonuçlandı

Reklam, halkla ilişkiler, e-iletişim ve medya planlama-satınalma ajanslarından

30.04.2008 - 13:35 | MediaCat

Reklam, halkla ilişkiler, e-iletişim ve medya planlama-satınalma ajanslarından oluşan 20’ye yakın ekibin katıldığı Müze Kart Kampanyası konkurunu, Mavi İletişim Grubu ajanslarının entegre iletişim projesiyle katılan AjansMavi kazandı.

T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın müzelere ilgiyi artırmak ve daha fazla ziyaret edilmesini sağlamak için geliştirdiği Müze Kart projesinin kampanyasında Mavi İletişim Grubu, stratejik iletişim danışmanlığından yaratıcı çözümlere, halkla ilişkilerden e-iletişim uygulamalarına ve etkinlik tasarımlarından medya planlamaya kadar her türlü iletişim çözümünü entegre olarak sunacak.

Mavi İletişim Grubu ajanslarının modüler ya da bütünleşik olarak hizmet sunduğu markalar arasında; Sihir Mobilya, Natuzzi, Hisar Yapı/TriadPark, Deracine, Biomeen, Migros, Jaguar, Doğan Yayın Holding, Inter Limousine, Gül Yapı/SkyPort, Jump, Capitol AVM, Yapı Kredi Koray, Polat Holding, Polat İnşaat, Polat Enerji, Akkök Grubu, Galatasaray Sportif A.Ş, Aydın Doğan Vakfı, Martı GYO, Amerikan Hastanesi, Garanti Yatırım Ortaklığı, Levent Şirketler Grubu, Maya Medya ve Fiba GYO gibi değerli marka ve kurumlar da yer almakta.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.