Müslüm Gürses: Gitti bizim karizma Nevzat!

Coca-Cola’nın, '100 yılın sıcaklarını donduran reklam' temasıyla oluşturduğu yeni reklam kampanyası ‘Bırr!’ ünlü isimleri bir araya getirdi.

11.07.2007 - 10:26 | MediaCat

Coca-Cola’nın, ‘100 yılın sıcaklarını donduran reklam’ temasıyla oluşturduğu yeni reklam kampanyası ‘Bırr!’ ünlü isimleri bir araya getirdi.

Kampanyanın ana filminde Müslüm Gürses ve Koray Candemir, kısa versiyonunda ise Işın Karaca, Pamela Spence ve Nuri Alço rol aldı. Reklamların radyo spotlarındaysa Özkan Uğur, Ayça Şen, Şenay Gürler ve Murat Murathanoğlu yer alıyor.

Gürses, “Senaryoyu ilk okuduğumda, karizmayı çizdirir miyiz diye endişe duydum. Aynada prova yaptım. Sonra ‘Ben bu işi yapabilirim’ dedim. Bu reklam güzel olduysa burada bir güzellik varsa, tüm ekibin katkısı vardır” dedi.

Sanatçı marketten satın aldığı Coca Cola’dan bir yudum içtikten sonra “Bırrr” diye bağırıp, titriyor. Reklam için, “Müslüm Bey ciddi görünse de espriyi sever” diyen Gürses’in menajeri Nevzat Takmaz ise sanatçının reklamı izledikten sonraki ilk tepkisini ise şu sözlerle anlattı: Reklamı izledi, bana baktı, sonra da ‘Eyvaaah gitti bizim karizma Nevzat!’ dedi.

Bu arada Aysun Kayacı’nın 250 bin dolar aldığı reklamla yarışan kampanyada Gürses’in 400 bin dolar aldığı iddia edildi. Ancak menajeri, “Müslüm Bey bu işten hiç para almadı” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.