Multinet Up’ta üst düzey atama

Mutlinet Up Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev alacak isim belli oldu.

16.12.2019 - 12:04 | MediaCat

Multinet Up'ta üst düzey atama

Yeni nesil finansal teknoloji şirketi Multinet Up’ta üst düzey bir atama gerçekleşti. Buna göre, Mutlinet Up Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Bora Işık oldu.

Kariyerine 2004 yılında Akbank’ta adım atan Bora Işık; pazarlama, iş geliştirme, dijital kanallar yönetimi olmak üzere çeşitli birimlerde görev aldı. 2012 yılında ödeme sistemleri sektörüne Bankalararası Kart Merkezi Pazarlama ve Yeni İş Geliştirmeden Sorumlu Müdür olarak geçiş yapan Işık, 2014 yılında n11.com’da pazarlama direktörü görevine getirildi. Işık, Multinet Up’a katılmadan önce Avansas.com Pazarlama ve Satış Direktörü ve ardından da TatilBudur.com Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev aldı.

Lisans eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi İşletme Bölümü’nde, yüksek lisans eğitimini ise İstanbul Ticaret Üniversitesi Uluslararası İşletme ve Ticaret Bölümü’nde tamamlayan Işık, ikinci yüksek lisans eğitimini Üsküdar Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji Bölümü’nde sürdürüyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.