Muhammed Ali hangi ünlü moda markasının yüzü oldu?

Muhammed Ali görseli, 15 Haziran 2012 tarihinde uluslararası yayınlarda yer alacak.

11.06.2012 - 00:00 | MediaCat

Muhammed Ali, Louis Vuitton için Arizona’daki evinde, boks eldivenlerini takmış bir torununu, ringe çıkacakmışçasına gururlu bir ifadeyle izlerken, Annie Leibovitz tarafından görüntülendi. Görselde “Bazı yıldızlar size yol gösterir. Muhammad Ali ve yükselen bir yıldız. Phoenix, Arizona” sözlerine yer verildi.

Louis Vuitton’un Başkanı ve CEO’su Yves Carcelle, “Olağanüstü bir kişiliğin simgesi olan Muhammed Ali, boksu ve daha da ötesini yaşayan bir efsane. Louis Vuitton Temel Değerler Kampanyası’nda yer almayı kabul etmesinden büyük onur duyduk. Şampiyon ve torunun bu güzel portresinde, Louis Vuitton için büyük önem taşıyan, değerlerin nesilden nesile aktarılması fikrinin yansıtılmasından büyük mutluluk duyduk” dedi.

Muhammed Ali görseli, 15 Haziran 2012 tarihinde uluslararası yayınlarda yer alacak. 13 Haziranda sadece tabletten ve 2 gün sonra da louisvuitton.com sitesinden boksörün kariyerindeki en unutulmaz anı ve sözlerine ulaşılabilecek. Bunu, Haziran sonunda rapçi Yasiin Bey ve graffiti sanatçısı Shoe’nun, kendi tarzlarında Ali’nin ölümsüzleşen sözlerini yorumlayacağı katılımcı video kampanyası takip edecek.

(Kaynak: Hürriyet)

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.