Forum alışveriş merkezlerine üç ödül

ICSC Solal Marketing Awards"da Multi Development Türkiye; Forum İstanbul, Marmara Forum ve Forum Kayseri ile toplam 3 ödülün sahibi oldu.

11.06.2012 - 00:00 | MediaCat

Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi’nin (ICSC) her yıl düzenlediği ve en iyi pazarlama projelerine verilen Solal Pazarlama Ödülleri’nde (ICSC Solal Marketing Awards) Multi Development Türkiye tarafından geliştirilen ve yönetilen Forum İstanbul ve Marmara Forum birer Gümüş ödüle layık görüldü. Forum İstanbul "Alternatif Gelir" kategorisinde "Turizm Programı" ile ödül alırken, Marmara Forum "Satış Promosyonu ve Etkinlik" kategorisinde "Marmara Forum çuyor" ile Gümüş ödülün sahibi oldu.

Forum Kayseri, Aralık 2011’de hayata geçirdiği büyük açılış kapsamında gerçekleştirilen  “Forum Kayseri Reklam Yıldızlarını Arıyor" projesi ile Dijital Medya kategorisinde ICSC Solal Marketing Ödülleri’nde jüri özel ödülüne layık görüldü.

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.