MTV’ye VJ olmanın ‘Tam Yeri Tam Zamanı’

Dünya gençliğinin gözde müzik kanalı MTV, Türkiye’ye Doritos sponsorluğunda İstanbul’da düzenleyeceği “MTV Türkiye –Doritos TYTZ VJ SEARCH “ ile “merhaba” diyecek.

24.07.2006 - 00:00 | MediaCat

Dünya gençliğinin gözde müzik kanalı MTV, Türkiye’ye Doritos sponsorluğunda İstanbul’da düzenleyeceği “MTV Türkiye –Doritos TYTZ VJ SEARCH “ ile “merhaba” diyecek.

Tüm dünya TV izleyicisinin üçte birinin izlediği, 380 milyonu aşkın evde müzikseverleri ekran başına toplayan MTV artık Türkiye’de… MTV Türkiye adıyla Eylül sonunda yayın hayatına başlayacak olan gençlik ve müzik kanalı, VJ’lerini, Doritos www.tamyeritamzamani.com’un sponsorluğunda İstanbul’da düzenleyeceği büyük bir yarışma ile seçecek. Yarışma sonucunda MTV VJ’i seçilecek iki kişi dünya çapında tanınma fırsatını yakalayacak.

Başvuruların 4 Ağustos’a kadar sadece www.tamyeritamzamani.com adresinden yapılabileceği VJ seçmeleri, 18-31 yaşları arasındaki tüm gençlere açık olacak. Binlerce kişinin katılması beklenen seçmelerde MTV tarzını Türk izleyicilerine en iyi yansıtan iki kişi MTV Türkiye’nin ilk yayınlarında Türkiye’nin dünyaya açılan yüzleri olacaklar. Jessica Simpson ve Ashton Kutcher gibi dünyaca tanınmış isimlerin MTV yayınlarıyla popüler oldukları düşünüldüğünde, kazanan VJ’lerin Türkiye’den yola çıkıp tüm dünyada tanınan isimler olabileceği daha iyi anlaşılıyor. Ayrıca her aşaması kayıt edilecek olan VJ seçmeleri MTV Türkiye’nin yayına girmesiyle birlikte mini bir dizi halinde yayınlanacak.

Gençler MTV Doritos TYTZ VJ Search’a Nasıl Katılacak?

“MTV Türkiye –Doritos TYTZ VJ SEARCH “ e katılmak için öncelikle Doritos’un yeni gençlik ve eğlence sitesi www.tamyeritamzamani.com ’a girerek üye olmak gerekiyor. Yeni etkinliklerin takip edildiği ve katılanların ayrıcalıklar kazandığı siteye fotoğraflarıyla başvuran VJ adaylarına oy verilebilecek. Kazanan VJ’lere oy vermiş olan üç çift MTV’nin Avrupa’daki muhteşem organizasyonlarından birine katılmaya hak kazanırken, 200 TYTZ üyesi ise MTV Türkiye’nin dev lansman partisine katılabilecek.

Katılımcıların, müzik bilgilerinin, kamera önündeki doğallıklarının ve sunuculuk yeteneklerinin değerlendirileceği seçmeler iki farklı aşamadan oluşacak. İlk aşamasının genel elemelerden oluştuğu yarışmanın ikinci aşamasında detaylara bakılacak. Video çekimlerinin de yapılacağı ikinci aşamada yüksek tempolu, eğlenceli ve sürpriz aktivitelerin bulunduğu bölümler yer alacak. Finalistlerin yaşamlarından kesitlerin de yer aldığı çekimlerle, izleyicilere VJ adaylarını daha yakından tanıma fırsatı sunulacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.