Monster’ın, Facebook uygulaması BeKnown

Monster Worldwide, Facebook’ta, kullanıcıların profesyonel ağ kurması amacıyla geliştirdiği BeKnown’u lanse ediyor

27.06.2011 - 00:00 | MediaCat

Monster Worldwide, Facebook’ta, kullanıcıların profesyonel ağ kurması amacıyla geliştirdiği BeKnown’u lanse ediyor.

BeKnown ile kullanıcılar farklı kaynaklardan arkadaşlarını ve profesyonel olarak iletişimde bulunduğu kişileri profesyonel ağına dahil edebilecek, kariyer fırsatlarını keşfedebilecekler. BeKnown uygulamasıhttp://apps.facebook.com/beknown/welcome adresinden 19 farklı dilde ve tüm Facebook kullanıcıları tarafından indirilebiliyor.

Kişisel bağlantılar, iş bağlantılarından ayrılıyor

Monster Worldwide Global CIO’su ve Ürün Bölümü Başkanı Darko Dejanovic, BeKnown sayesinde Facebook’ta, kullanıcıların kişisel bağlantıları ve iş bağlantıları ile bunların içeriklerini ayrı ayrı tutabileceğini söylüyor. Dejanovic şöyle devam ediyor: “Dünya çapında yaklaşık 700 milyon kişi Facebook’u aktif kullanıyor. ‘Fortune 500’ listesinde yer alan şirketlerin yüzde 97’si ise yetenekleri bulmak için Monster’a başvuruyor. BeKnown şimdi kişilere ve şirketlere profesyoneller için sunulan geniş bir ağdan faydalanma fırsatı veriyor.”

BeKnown uygulaması Monster tarafından geliştirilmiş bir Sosyal Referans Programı (SRP). Kullanıcılar BeKnown ağları aracılığı ile belirli işleri birbirlerine önerme imkanı bulacaklar. SRP, şirketlerin mevcut işe alım ağlarını güçlendirecek ve pasif adaylara da ulaşmalarını sağlayacak.

Monster Worldwide başkanı ve CEO’su Sal Iannuzzi, “BeKnown, iş arayanların ve işverenlerin gelişen ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirdiğimiz bir çözüm” diyerek, şunları ekliyor: “Bu çerçevede iş arayanların ve işverenlerin çevrimiçi işe alım süreçlerine, iş arama ve kariyer yönetimi araçlarına profesyonel ağ iletişimini ekledik. Bizim misyonumuz, insanları ve iş fırsatlarını, internet üzerinde anlamlı sonuçlar sunan tüm yöntemlerle bir araya getirmek.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.