Monopoly yeni piyonlarını arıyor

Marka yeni piyonlarını belirlemek için dünya çapında bir oylama düzenledi.

13.01.2017 - 13:21 | MediaCat

Monopoly yeni piyonlarını arıyor

Hasbro‘nun 1953 doğumlu klasikleşmiş oyunu Monopoly, 2017 yılında sevenlerinin masalarındaki yerini sekiz yeni piyonla almaya hazırlanıyor.

Monopoly yeni piyonlarını arıyor64 piyon arasından belirlenecek sekiz piyonu dünya genelinde Monopoly severlerin oylarıyla seçmek için kolları sıvayan marka, 31 Ocak 2017 tarihine kadar Piyonunuoyla.com adresine girerek sitedeki piyonlar arasından sekiz tanesine diledikleri kadar oy verecek katılımcılardan toplamda en çok oyu alan piyonları oyuna dahil edecek.

Uçak, Yarış Arabası, Kol Saati, Penguen, Plastik Ördek ve Terlik gibi yeni piyonların yanı sıra Köpek, El Arabası ve Bot gibi ikonik piyonların da yerlerini korumak için yarıştıkları oylamanın sonucu 19 Mart Dünya Monopoly Günü‘nde açıklanacak.

Eylül ayında raflardaki yerini alacak yeni klasik Monopoly versiyonunda kendi seçecekleri piyonları görmek isteyenler, oylamaya buradan katılabilirler.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.