MediaCat

Mondelēz Türkiye’ye yeni genel müdür

Markada genel müdürlük görevine Joost Vlaanderen atandı.

Mondelēz Türkiye’ye yeni genel müdür

Mondelez International‘ın faaliyet gösterdiği 30’dan fazla ülkede başarıyla uygulanan “mağaza içi mükemmellik programı”nı geliştiren Joost Vlaanderen, Mondelēz International Türkiye’ye genel müdür olarak atandı.

Joost Vlaanderen kimdir?

Joost Vlaanderen, 1 Ocak 2015 tarihi itibarıyla Mondelēz International Türkiye'nin genel müdürü olarak göreve başladıKariyerine Heineken’de başlayan Hollanda doğumlu Joost Vlaanderen, 2000 yılında Cadbury‘de ihracat müdürü olarak görev yaptı. 2002’de Cadbury ve Stimorol şirketlerinin birleşme sürecinde İsveç’te çeşitli sorumluluklar üstlenen Vlaanderen, daha sonra Hollanda’ya dönerek satış departmanında zincir mağazalar müdürlüğü, kanal müdürlüğü ve satış direktörlüğü görevlerinde bulundu. 2006 yılında Cadbury Hollanda’nın ülke direktörü olan Vlaanderen, 2008’de sakız kategorisinde 11 ülkeden oluşan Cadbury Kuzey Avrupa Bölgesi genel müdürü ve Cadbury Avrupa liderlik ekibinin bir üyesi oldu.

2010 yılında Kraft Foods‘un Cadbury’i satın almasının ardından İsviçre’ye yerleşen Vlaanderen, burada “mağaza içi mükemmellik programı”nı geliştirdi. Satış ekibinin önceliği haline gelen programı dünya çapında uygulamak üzere 2013 yılında küresel satış ekibine katılan Vlaanderen ekibiyle birlikte yoğun seyahatleriyle dünyanın farklı yerlerinde geliştirdikleri bu programı uyguladı.

Joost Vlaanderen, 1 Ocak 2015 tarihi itibarıyla Mondelēz International Türkiye’nin genel müdürü olarak göreve başladı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.