MediaCat

Milliyet.com.tr’den iPad uygulaması

Milliyet.com.tr yaptığı özel uygulama ile i-Pad kullanıcılarının büyük ilgisini çekti, ilk günden…

Milliyet.com.tr’den iPad uygulaması

Milliyet.com.tr yaptığı özel uygulama ile i-Pad kullanıcılarının büyük ilgisini çekti, ilk günden en popüler ücretsiz i-Pad uygulaması oldu ve ilk haftada 4.650 kere indirildi.

Uygulamada neler var?
Kullanıcıların yaptığı olumlu yorumlar ve beğeniler sayesinde İTunes Store’un en popüler ücretsiz uygulamalar bölümünde birinci sıraya yerleşen i-Pad milliyet.com.tr uygulaması gün içerisinde sık sık yenilenen son dakika haberlerine ve güncel içeriklere anında erişebilinir. Son dakika haberleri, Milliyet yazarları, Yaşam, Spor, Ekonomi, Siyaset, Türkiye ve Dünya gibi çeşitli kategorilerden haberlerin yanında, sinema, astroloji, hava ve piyasa durumu gibi çeşitli kategorilere de zengin içerikleriyle i-Pad’de. 

milliyetcom.tr i-Pad uygulamasında kullanıcılar  tüm haberleri ve foto galerileri hem facebook, twitter gibi sosyal mecralarda paylaşabildiği gibi hem de email ile arkadaşları ile hızlıca paylaşabilmekte.

Ayrıca tüm haberlere yazılan yorumlar okunabildiği gibi hızlıca istenilen haberlere yorum yazılabilmekte. Kaliteli, hızlı, şeffaf yayıncılık anlayışını mobil mecraya da taşıyan Milliyet.com.tr, okur beklenti ve isteklerini sürekli takip ederek, değişen koşullar ve teknolojinin sağladığı olanaklar çerçevesinde uygulamalar geliştiriyor!

Yayına girdiği ilk günde Apple App Store’da en popüler ücretsiz uygulamalar listesinde birinci sıraya yerleşen Milliyet i-Pad uygulamasına erişmek için hemen tıklayın!

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.