Milli takımın yıldızları Nike reklamında

Milli Futbol Takımı'nın yıldız isimleri Arda Turan, Hakan Balta ve Nihat Kahveci, oynadıkları Nike'ın reklam filminin...

09.08.2010 - 00:00 | MediaCat

Milli Futbol Takımı’nın yıldız isimleri Arda Turan, Hakan Balta ve Nihat Kahveci, oynadıkları Nike’ın reklam filminin tanıtımına katıldı. Swissotel’de gerçekleştirilen basın toplantısında, Romanya ile yapılacak özel maç için milli takım kampında bulunan Arda Turan, Hakan Balta ve Nihat Kahveci hazır bulundu.

Futbolda tek bir pas veya tek bir golün hayatta neleri değiştirebildiği konusu işlenen reklamda, ”Hayatı sen yaz” sloganı kullanılırken, oldukça ilginç kareler yer aldı.  (A) Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Guus Hiddink ile (A) Milli Basketbol Takımı oyuncusu Kerem Gönlüm’ün de yer aldığı reklam filminde, Arda Turan’ın, milli maçta attığı bir şutun golle sonuçlanmaması sonrası ülkede meydana gelen tepkiler aktarılıyor.

Bu şutun ardından, kale ağları balık tutmak için, kupalar saksı olarak kullanılırken, Nihat Kahveci futbolu bırakıp balık tutarak zaman geçiriyor ve Hakan Balta ise yolda küçük bir çocuğun dilini çıkartarak gösterdiği tepkiyle karşılaşıyor.