“Miller Music Factory” 5. yılında

Miller Genuine Draft, müzikle ilgilenen gençlerin ikonu haline gelen Miller Music Factory’08 arışmasını...

09.06.2008 - 14:17 | MediaCat

Genç Yeteneklerin Buluştuğu “Miller Music Factory” 5. Yılında…

Efes tarafından lisanslı olarak Türkiye’de üretilen, gece hayatının ve eğlencenin vazgeçilmez markası Miller Genuine Draft, müzikle ilgilenen gençlerin ikonu haline gelen Miller Music Factory’08 (MMF) yarışmasını yepyeni içeriği ile bu yıl 5. kez düzenliyor.

MMF, geçen senelerde olduğu gibi bu yıl da yeteneğine inanan fakat bu alanda kendilerini gösterebilecek platform bulamayanlar için eşsiz bir fırsat sunuyor.

Genç yetenekleri keşfetmek ve alternatif müzik kültürünü desteklemek amacı ile gerçekleştirilen MMF yarışmasının kategorileri , 2008 yılında yenilendi. Yarışma için adaylar, başvurularını 21 Nisan – 31 Ekim tarihleri arasında www.millermusicworld.com sitesi üzerinden yapabilecekler. Yarışma için öncelikle sitedeki başvuru formunun eksiksiz doldurulması ve aday parçanın internet sitesine yüklenmesi gerekiyor. Başvuru süresinin bitiminden sonra, katılmaya uygun bulunan adayların eserleri ön kurulun elemesine sunulacak.

Gençliğin müzik ile yeni buluşma noktası: www. millermusicworld.com

Miller’ın tüm müzik çalışmalarını interaktif ortamda gençlerle buluşturacak, tüm müzikle ilgilenenlerin ve de MMF katılımcılarının buluşma noktası olacak Miller’ın yeni internet sitesi www.millermusicworld.com, bambaşka bir içerik ve dizayn ile hazırlandı. İyi müzisyenler ve iyi dinleyicilerin buluştuğu sayfalarda, müzik ve içerik paylaşımları, müzisyenlerle roportajlar ve Miller Music Factory’08 hakkında detaylı bilgilere ulaşırken, Miller’ın etkinlikleri hakkında ayrıntılı bilgiler de bulacaksınız…
Sesini duyurmak isteyenlere bir buluşma platformu yaratan Miller, yeniliklerini izleyenleriyle paylaşmaktan ve düzenlediği etkinliklerin tüm müzikseverleri bir araya getirmesinden onur duyuyor.

5.Yılında, yepyeni içeriği ile MMF’08

Türkiye pazarlama ekibi tarafından başlatılan ve tüm dünyada “Case Study – Best Practice” olarak gösterilen Miller Music Factory’08 yarışması, her yıl rekor sayıda başvuruları ile dikkat çekiyor. Bu yıl, ’En İyi Cover (Düzenleme) Sanatçısı/Grubu’ kategorisinin de eklendiği yarışmanın ana kategorileri, ‘En İyi Performans’ ve ‘En İyi Prodüksiyon’ olarak belirlendi.

‘En İyi Performans’ kategorisi altında; yarışmacıların en sevdiği parçaları miksleyerek yaratıcılıklarını konuşturabilecekleri ‘En iyi DJ’, hız ve sahnedeki kelime oyunları ile izleyenleri şaşırtabilecekleri ‘En İyi Hip Hop Sanatçısı/ Grubu’ ve grunge, brit rock, indie rock ve türevlerindeki eserleri gruplarıyla birlikte adeta bir ‘rock star’ edasıyla yorumlayabilecekleri ‘En İyi alternatif Rock Sanatçısı/ Grubu’ bölümleri bulunuyor.

‘En İyi Prodüksiyon’ kategorisinde ise; yarışmacıların house, techno, electro, breakbeat ve alt türevleri alanında dans parçalarını sunabilecekleri ‘En İyi Dans Parçası’, ve ambient, downtempo, electronica, funk, reggae & dub, drum’n bass, triphop, nu jazz tarzlarında ya da kendilerinin belirleyeceği bir tarzda yaratıcılıklarını kanıtlayabilecekleri ‘En İyi Elektronika Parçası’ bölümleri bulunuyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.