Marka City’ye yeni Genel Müdür

Marka City Alışveriş ve Yaşam Merkezi Genel Müdürlüğü’ne alışveriş ve perakende sektörünün yakından tanıdığı...

09.06.2008 - 14:33 | MediaCat

Marka City Alışveriş ve Yaşam Merkezi Genel Müdürlüğü’ne alışveriş ve perakende sektörünün yakından tanıdığı Özcan Ekşib, kurumsal iletişim direktörlüğüne ise Gaye Şahin getirildi.

İktisadi Ticari İlimler Akademisi (İTİA) mezunu olan Özcan Ekşib, mağazacılık ve alışveriş merkezi (AVM) sektöründe 24 yıllık iş deneyimine sahip. 1984 yılından beri perakende sektöründe hizmet veren Ekşib, Beymen, Yeni Karamürsel, Çarşı, Mithat selection mağazalarında çeşitli görevlerde bulundu. Mağazacılıktaki bu birikimini daha sonrasında gelişmekte olan AVM sektörüne taşıyan Ekşib, Aymerkez AVM, Atrium AVM, Konya Kule Site AVM, İzmit Dolphin Center gibi alışveriş merkezlerinde değişik lokasyonlarda görevini başarıyla tamamladı. Daha sonra Sefaköy Colony Outlet Yaşam Merkezi’nde Genel Müdür olarak çalışan 1959 İstanbul Doğumla Özcan Ekşib, evli ve iki çocuk babası.

Marka City kurumsal iletişim direktörlüğüne getirilen Gaye Şahin ise 1979 İstanbul doğumlu. 2002 yılında Kültür Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklam bölümünden mezun olan Gaye Şahin; createam Reklam Ajansı’nda müşteri temsilcisi olarak başladığı iş yaşamını aynı firmada Müşteri İlişkileri Süpervizörü olarak sürdürdü. Daha sonra Safari Reklam Ajansı’nda Müşteri İlişkileri Direktörü olarak çalışan Şahin, Marka City Kurumsal İletişim Direktörlüğü öncesinde Colony Outlet Yaşam Merkezi’nde bu görevi yürütüyordu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.