Miller Freshtival’de mekan değişikliği

Miller'ın düzenlediği, Türkiye'nin en 'taze' müzik festivali Miller Freshtival başlıyor. Müzik ve sanat gurularının gizli keşifleri...

27.04.2009 - 11:24 | MediaCat

Miller’ın düzenlediği, Türkiye’nin en ‘taze’ müzik festivali Miller Freshtival başlıyor. Müzik ve sanat gurularının gizli keşifleri, bu festivalde ilk kez karşınıza çıkıyor. Adını yeni duyurmaya başlamış taptaze yerli ve yabancı sanatçılar ve fikirler gündüz saatlerinden itibaren Miller Freshtival’da sahne alacak.

“Miller Freshtival”, 30 Mayıs 2009 tarihinde Turkcell Kuruçeşme Arena’da gerçekleşecek. Müzik severlerin ruhunu tazeleyecek Freshtival’a Amy Winehouse’un tahtına aday gösterilen vokal tekniği ile liste başı olan Gabriella Cilmi’nin yanı sıra, son dönemin adından en çok söz ettiren isimlerinden İngiliz grup Friendly Fires, Manchester’lı electro pop grubu The Whip, Joakim ve yeni albümlerinden şarkılar da seslendirecek olan Portecho gibi gruplar müzik severlerlerle buluşacak.

Kapılarını 14:00’den itibaren müzikseverlere açacak olan Miller Freshtival, müziği ile olduğu kadar, konsepti, mekan düzenlemeleri ve müziğe paralel olarak sanatın çeşitli dallarına taze dokunuşu ile de Türkiye’deki diğer festivallerden ayrışacak; festivalde film, fotoğraf, moda tasarımı alanlarında müzik konseptli performanslar sergilenecek. Miller Freshtival’ın katılımcıları, benzersiz gündüz etkinliklerini deneyimleme şansını yakalarken, müziğin tadını çimlerin üzerinde inanılmaz bir deniz manzarası karşısında çıkaracak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.