Migros perakende treni yolda

Migros Ticaret A.Ş., İstanbul’dan yola çıkan ve Anadolu’nun değişik illerini dolaşacak Perakende Treni’nde yeni uygulamalarını tüketicilerle buluşturuyor

08.09.2011 - 00:00 | MediaCat

Migros Ticaret A.Ş., İstanbul’dan yola çıkan ve Anadolu’nun değişik illerini dolaşacak Perakende Treni’nde yeni uygulamalarını tüketicilerle buluşturuyor. Mobil Market, Jet Kasa ve Çevreci Kiosk gibi sektördeki yeniliklerini Perakende Treni’ndeki vagonuna taşıyan Migros Ticaret A.Ş, Anadolu’ya giderek bu yenilikleri kamuoyuyla paylaşacak. Haydarpaşa Garı’ndan yola çıkan Perakende Trenin’nin tanıtım toplantısına katılan Migros Ticaret A.Ş. Kurumsal İletişim Grup Müdürü Ahu Başkut Alyanak, trenin ilk durağı Eskişehir’den başlayarak güzargahtaki 7 ilde Migros’un tüketicinin hayatına dokunan yeniliklerini sergilemeyi önemli bir fırsat olarak gördüklerini belirtti.

Perakende Treni’nde Migros vagonunu ziyaret edenlerin Migros’un yenilikçi dünyasına adım atacağını ifade eden Alyanak, ‘Örnek reyonlarımızla içeride mağaza atmosferini yaratırken, asıl dikkati hergün milyonlarca Migros tüketicisinin mağaza içinde deneyimlediği yenilikçi hizmet ve uygulamalarımıza çekeceğiz. Örneğin Türkiye’nin iPhone üzerindeki ilk ‘Mobil Market’ uygulamasını geliştirerek teknolojiyi hayatın parçası yapanlar için alışverişte dönüm noktası olacak yeniliğimizi, Perakende Treni ziyaretçileri yerinde deneyimleyebilecekler’ dedi. Migros’un alışverişi daha keyifli, daha hızlı ve pratik kılmak, kişiye dokunan bir deneyime çevirmek üzere geliştirdiği ilk uygulama olan ‘Jet Kasa’ sistemini de ziyaretçilerin trende görebileceklerini söyleyen Alyanak, ‘ Yine ‘Çevreci Kiosk’ uygulamamız da Perakende Treni aracılığıyla rotamızdaki illerde ziyaretçilere anlatabileceğimiz uygulamalar arasında’ dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.