Metro Türkiye’den global atama

Metro Toptancı Market Global Yürütme Kurulu'nda Türkiye'den görev alacak isim belli oldu.

13.04.2018 - 14:49 | MediaCat

2011 yılından beri Metro Toptancı Market Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapan Kubilay Özerkan, 13 Nisan 2018 itibarıyla Metro Toptancı Market Türkiye ve İtalya’dan Sorumlu Operating Partner’ı olarak Metro Toptancı Market Global Yürütme Kurulu’nda görev almaya başlayacak.

Metro Group bünyesinde 1997 yılından bu yana çalışmakta olan Özerkan, 2000-2005 yılları arasında Metro Toptancı Market Romanya, Macaristan, Bulgaristan Yönetim Kurulu Üyeliği, 2005-2008 yılları arasında Real Hipermarketleri Romanya ve Ukrayna Yönetim Kurulu Üyeliği, 2008-2011 yılları arasında ise Real Hipermarketleri Türkiye Genel Müdürlüğü gibi sorumlulukları üstlenmişti.

Kubilay Özerkan, organize perakendenin çatı örgütü olan ve sektörün köklü derneklerinden AYD, BMD, GPD, KMD ve TURYİD’in oluşturduğu Türkiye Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Federasyonu’nun (TAMPF) 2017 yılından bu yana başkanlığını yürütüyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.