Mesafe tanımayan destek

BBC'den 2020 Tokyo Olimpiyatları coşkusunu başlatan kampanya.

02.07.2021 - 11:28 | Simge Şenses

Mesafe tanımayan coşku

Geçtiğimiz yıl pandemi sebebiyle ertelenen 2020 Tokyo Olimpiyatları’nın bu yıl 23 Temmuz – 8 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilmesi planlanıyor. Başta etkinliğin Tokyo’ya 40 milyona yakın turist getirmesini uman Japon hükümeti, ülkedeki COVID-19 vakalarını kontrol altına alma mücadelesini sekteye uğratmamak adına etkinliği önceki yıllardan farklı olarak yabancı turistlerin katılımına kapalı olarak gerçekleştirme kararı aldı.

Etkinlik boyunca gerçekleştireceği canlı yayınlarla Büyük Britanya vatandaşlarına olimpiyatları uzaktan da olsa takip etme olanağı tanıyacak olan BBC, Japon kültürüne ait göndermelerle dolup taşan 60 saniyelik tanıtım filmiyle olimpiyat coşkusunu şimdiden başlatıyor ve Tokyo yolcusu Büyük Britanyalı sporculara desteğini gösteriyor.

BBC Creative imzalı film, izleyicilerin sporculara uzaktan destek vermeleri için açık bir davet olan “Haydi Oraya Gidelim” sloganıyla sona eriyor.

Kaynak: B&T

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.