Mega Basım ve Pasifik Ofset matbaaları taşındı

1991 yılında kurulan Mega Basım ile 2008 yılında kurulan Pasifik Ofset, artan müşteri sayısı...

30.07.2008 - 10:42 | MediaCat

1991 yılında kurulan Mega Basım ile 2008 yılında kurulan Pasifik Ofset, artan müşteri sayısı ve talepleri karşısında daha iyi ve hızlı çözümler sunmak için 15 Haziran itibariyle Haramidere’deki yeni üretim ve yönetim merkezine taşındı.

Taşınma ile birlikte makine parkuru ve insan kaynaklarında da artış gerçekleştiren Kondu Grubu, reklamajanslarına ve reklamverenlere hizmet üreten Mega Basım ile yayıncılara hizmet üreten Pasifik Ofset’i alanında lider matbaalar yapmak için yeniden yapılandı.

Toplam 10 bin metrekarelik 2 katlı yeni lokasyonun 30 Haziran 2008’deki açılış töreninde konuşma yapan Kondu Grup yönetim kurulu başkanı Hasan Kondu; “Yeni baskı makineleri, özel iklimlendirme ve titreşimsiz zemin ile baskıda benzersiz bir kalite yakaladık. Genişletilen ve sürekli eğitimlerle geliştirilen müşteri ilişkileri bölümümüz sayesinde de müşteri memnuniyeti skalamız tüm rakiplerimizin önüne geçti” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.