Medyasoft’a yeni satış müdürü

Medyasoft'un, önümüzdeki dönem kanal, iş geliştirme, kamu ve eğitim satış faaliyetlerini...

22.12.2008 - 17:04 | MediaCat

Yıldız Holding Bilişim Grubu şirketlerinden Medyasoft’un Satış Müdürü Sırma Erkan, oldu. Erkan, Adobe Türkiye Distribütörü, Blackboard/Web CT’nin ve New Horizons’ın Türkiye tek temsilcisi, bilişim ve teknolojide dünyanın önde gelen eğitim kitaplarını yayınlayan Pearson Education’ın Türkiye yayıncısı olan Medyasoft’un, önümüzdeki dönem kanal, iş geliştirme, kamu ve eğitim satış faaliyetlerini yürütecek.

Marmara Üniversitesi Fransızca Kamu Yönetimi mezunu olan Erkan, çalışma hayatına 1996’da Organik Holding’te pazarlama bölümündebaşlayan Erkan, Heilderberg Türkiye, Coca Cola ve Acıbadem Sağlık Grubu’nda idari görevlerde bulundu. Son olarak, 4 yıl boyunca Özel Echomar Göztepe Hastanesi’nde Genel Müdür Yardımcısı ve son üç aylık dönemde eş zamanlı olarak Özel Echomar Beylikdüzü Hastanesi’nde Hastane Direktör Yardımcısı olarak görev yaptı. Erkan halen İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesinde yüksek lisans yapıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.