MediaCat

Medya Ajansları Platformu üye sayısı 14’e yükseldi

Bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan Felis Ödülleri’nin en büyük destekçisi olan Medya Ajansları Platformu’nun üye sayısı…

Medya Ajansları Platformu üye sayısı 14’e yükseldi

Bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan Felis Ödülleri’nin en büyük destekçisi olan Medya Ajansları Platformu’nun üye sayısı 14’e yükseldi. Bu sene Cereyan, Maxus, MediaVest Allmedia, Speed Medya ve Veritas Medya’nın katılımıyla 14’e yükseldi.

Türkiye’nin en büyük medya planlama ve satın alma ajansları olan Carat, Cereyan, Maxus, Mediacom, Mediaedge:cia, Media Teamwork, MediaVest Allmedia, Mindshare, OMD, Speed Medya, Starcom, Universal McCann, Veritas Medya ve Vizeum’dan oluşan Medya Ajansları Platformu, Felis’e desteğini sürdürüyor. Reklamverenler ve mecra temsilcilerinin yanı sıra Felis Ödülleri jürisinin büyük kısmı bu ajansların başkan, genel müdür veya yardımcılarından oluşuyor.

Bu jürinin nihai değerlendirmesinden önce Felis Kısa Listesi’ni, Medya Ajansları Platformunu oluşturan üye ajansların gelecekteki tepe yöneticileri olmaya aday, ajans başkan yardımcıları veya muadili yöneticiler belirleyecek. Eylül ayında Felis Önjürisi’nin yapacağı 10 günlük bir değerlendirme sonucunda kısa listeye kalan projeler belirlenecek ve 8 Ekim 2009’da toplanacak Felis Jürisi kısa listeyi değerlendirerek kategori birincilerini seçecek.

Felis Ödülleri’ne bu yıl ana sponsor olarak destek veren kuruluşlar Fox, Ströer Kentvizyon ve Zaman iken kategori sponsorları MedyaNet, Radyoevi ve Tempo Medya.

Felis Ödülleri jürisinde Mecra Temsilcileri olarak Hakan Dikmen-Zaman Gazetesi Reklam Grup Başkanı, Koray Altınsoy-Fox Genel Müdür Yardımcısı, Murat İlbak-Ströer Kentvizyon İcra Kurulu Başkanı yer alacaklar.

MediaCat’in düzenlediği Felis Ödülleri jürisinin medya planlama ve satın alma tarafının temsilcilerini oluşturan isimler şöyle:

Aylan Özüsta Görcük, MediaVest Allmedia Genel Müdürü

Banu Tekin, Mediaedge:cia Genel Müdürü

Banun Erkıran, Mediacom Genel Müdürü

Demet Özer, Mindshare Genel Müdürü

Ebru Edgü, Vizeum Genel Müdür Yardımcısı

Erdal Kale, Starcom Genel Müdürü

Fırat Yavaş, Media Teamwork Ajans Başkanı

Kaan Bülbüloğlu, Veritas Medya Başkanı

Nuray Gündüz, Speed Medya Ajans Eş Başkanı

Oğuz Yavuz, OMD Genel Müdürü

Oylum Akkoyunlu, Maxus Genel Müdürü

Selçuk Küçüktopuzlu, Carat Genel Müdürü

Tolga Üner, Universal McCann Genel Müdür Yardımcısı

Zeynep Özcan, Cereyan Ajans Başkanı

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.