Hakkı Devrim Vodafone reklamında

Radikal gazetesi köşe yazarı Hakkı Devrim de Vodafone reklamına çıkarak reklam dünyasına adım attı...

21.08.2009 - 16:54 | MediaCat

Radikal gazetesi köşe yazarı Hakkı Devrim de Vodafone reklamına çıkarak reklam dünyasına adım attı. Vodafone Ramazan ayına özel müşterilere özel bir kampanya başlattı. Ramazan kampanyası için özel hazırlanan reklam filminde de gazeteci Hakkı Devrim’in yer aldığı belirtildi. Devrim’in, torunu ile Vodafone 3G teknolojisi ile yaptığı görüntülü konuşmayı kendi tarzında dile getirdiği ve reklam filminde ramazan ayında konuşulan dakikaların tamamının, bayram boyunca hediye edildiğinin anlatıldığı kaydedildi.

Vodafone’dan yapılan yazılı açıklamada, Vodafone Ramazan Kampanyası ile abonelerin, Ramazan ayı boyunca tüm yönlere yaptıkları sesli görüşmeleri miktarında bedava görüşmeyi arife günü ve bayram boyunca kullanılmak üzere hediye olarak kazanacakları belirtildi.

Yapılan açıklamada, kampanyaya katılan Vodafone abonelerinin kazandıkları dakikalar ve kontörler ile her yönü arayabilecekleri ve tüm sevdikleriyle doyasıya bayramlaşabilecekleri kaydedildi.

Açıklamada, ABONE yazıp 3010’a mesaj atan Vodafone’luların, faturalı hatlarda 2 lira, ön ödemeli hatlarda 10 kontör karşılığında Ramazan Kampanyası’na katılabilecekleri, abonelerin, Ramazan ayının ilk günü olan 21 Ağustos tarihinden son günü 18 Eylül tarihine kadar tüm yönlere yaptıkları sesli görüşmelerin tamamını Arife günü ve bayram boyunca tüm yönleri aramak için bedava olarak kullanacakları ifade edildi.