MediaCom, 2010 yılı M&M Medya Ajansı

MediaCom, M&M Awards 2010 ödül töreninde üst üste 2.kez yılın medya ajansı seçildi...

17.09.2010 - 00:00 | MediaCat

MediaCom, M&M Awards 2010 ödül töreninde üst üste 2.kez yılın medya ajansı seçildi. M&M Awards; en yenilikçi ve efektif işleri, en güzel çoklu pazar reklam stratejilerini tanıyan ve ödüllendiren bir yarışmadır.

MediaCom’un dominansında altı çizilmesi gereken nokta; 9 kategoride 18 iş ile kısa listeye kalarak, alanında buna ulaşan tek network ajansı olmasıdır.

10 Eylül akşamı Londra’da düzenlenen ödül töreninde MediaCom Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Stephan Allan ajans adına ödülü aldı.

MediaCom adına bir teşekkür konuşması yapan Stephan Allan “M&M Awards gecesindeki başarımızı takiben, M&M Awards 2009 En İyi Uluslararası Ajans ve Valencia Festival of Media Awards 2010 En İyi Medya Ajansı dahil, üç adet yılın global ajansı ödülü ile sektörde yerimizi sağlamlaştırdık“ dedi. MediaCom CEO’su konuşmasına ek olarak, “tüm bu kazanımlar, müşterilerine mükemmel işler sunmak için sıkı çalışan networklerdeki arkadaşlarımızın büyük çabalarını ve özgün çalışmalarını yansıtmaktadır. Bugüne kadar ki başardıklarımızla son derece gurur duymakla birlikte; çıtayı daha da yükseltmeyi hedefliyoruz. “ diyerek sözlerini tamamladı.

MediaCom Worlwide ayrıca Dell, Shell, EA ve Gillette markaları için yapmış olduğu işlerle kazandığı 5 adet ödülün yanı sıra 2 adet Başarı Ödülü’ne de layık görüldü.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.