24 Eylül’de iPhone 4, Vodafone’da

Vodafone Türkiye, bugün, iPhone 4’ü, 24 Eylül’de Türkiye pazarına sunacağını açıkladı...

17.09.2010 - 00:00 | MediaCat

Vodafone Türkiye, bugün, iPhone 4’ü, 24 Eylül’de Türkiye pazarına sunacağını açıkladı. iPhone’un bugüne kadar üretilen en ince modeli olan iPhone 4, görüntülü konuşmayı gerçeğe yakın şekilde sunan Face Time ve Apple’ın yeni yeniliği Retina Display ile dünyanın en yüksek çözünürlüğe sahip cep telefonu olma özelliğini taşıyor. Bu özellik, metin, video ve görsellerin netliği konusunda mükemmel sonuçlar doğuruyor.

Paslanmaz çelik ve camdan oluşan mükemmel dış tasarımının yanısıra kullanıcılarına yüzde 40 daha fazla konuşma süresi imkânı sunan dünyanın en ince akıllı telefonu iPhone 4’te, LED flaşlı 5 megapiksel kamera, HD Video kaydedicisi, A4 işlemcinin yanı sıra pusula bilgisi için kullanılan 3 axis gyro özelliği yer alıyor.  iPhone 4, dünyanın en yeni mobil işletim sistemi olan ve içinde 100’den fazla yeni özelliği barındıran iOS 4 ile geliyor. Dünyada devrim yaratan App Store, kullanıcılarına 200.000’den fazla uygulama sunuyor.

iPhone 4 meraklıları www.vodafone.com.tr adresinden, Vodafone’un sunduğu iPhone 4 ile ilgili fiyat, tarife ve erişim bilgilerine ulaşabilecek. İsteyenler ön kayıt yapma imkânı bulabilecekler.
iPhone 4 ile ilgili tüm bilgilere www.apple.com/iphone adresinden ulaşılabilecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.