MediaCat’in Temmuz sayısı çıktı

MediaCat'in Temmuz sayısı çıktı. Temmuz kapağında "Türkiye’nin en büyük 60 entertainer"ı başlıklı bir dosyaya yer veren MediaCat sayfaları bu ay da dopdolu...

02.07.2010 - 00:00 | MediaCat

MediaCat’in Temmuz sayısı çıktı. Temmuz kapağında "Türkiye’nin en büyük 60 entertainer"ı başlıklı bir dosyaya yer veren MediaCat sayfaları bu ay da dopdolu…

Türkiye’nin en büyük 60 entertainer’ı

Türkiye entertainment dünyasına fikir, yaratıcılık, yetenek ve performanslarıyla yön veriyorlar. Türk insanına eğlenme, oyalanma, avunma, meşgul olma, hayat gailesinden bir süreliğine de olsa uzaklaşma imkanı sunuyorlar. İçinde reklam mesajlarının da dolaştığı devasa ekosistemi yaratıyorlar. Hatta bu mesajların şekillenmesine dolaylı veya doğrudan katkıda bulunuyorlar. Türkiye’nin en büyük 60 entertainer’ı MediaCat sayfalarında.

Reklamveren yöneticilerinin portresi

Daha önce reklam yaratıcılarını yakından tanımak için bir araştırma yapan MediaCat, şimdi de Türkiye’nin en büyük reklamverenlerinin karar vericilerinin sosyo-ekonomik, kültürel ve siyasi portresini çıkarmak üzere kapsamlı bir araştırma gerçekleştirdi.

Serdar Turgut ve Sinan Çetin MediaCat’e konuştu

Yakın zamanda Akşam gazetesinden Habertürk’e transfer olan ve Habertürk TV’de Nihal Bengisu Karaca ile birlikte ‘İkide Bir’ adlı programı sunmaya başlayan Serdar Turgut, MediaCat’te konuştu. Dergimizin diğer söyleşi konuğu ise, en son ‘Rumi’ temalı Doğuş Çay reklamıyla tartışma yaratan Sinan Çetin.

Dünya tüketmemizi istiyor!

Klasik Türk girişimcisi üretimsever, fabrikaperverdir. ‘Üretelim ama ürettiklerimizi tüketmeyelim’ der, bunun için gönüllü faaliyetlere bile katılır. ‘Geri Dönüşüm Kutusu’ adlı ufuk açıcı kitabı yeni yayımlanan Güven Borça soruyor: Peki ürettiklerimizi hangi depolarda stoklayacağız?

Türkiye’ye Cannes’dan 8 ödül var

Dünyanın bir numaralı reklam etkinliği Cannes Lions’ta Türkiye bu yıl şimdiye kadarki en iyi performansını sergiledi. Türkiye ajansları geçtiğimiz yıl 3 Gümüş ve 5 Bronz olmak üzere toplam 8 Aslan almıştı. Bu yıl yine 8 ödül var ancak bunlardan biri Altın Aslan.

Yüzyıla yürüyen markalar

Geçen sayımızda yayımladığımız ‘Türkiye’nin asırlık markaları’ dosyamızın devamı olarak bu ay Türkiye’nin, doğuşundan bu yana en az 75 yıl geçmiş, bir asra merdiven dayamış köklü markalarının hikayelerine bakıyoruz.

3 ek birden

1.MediaCat Tasarım
2.Türkiye İletişim Rehberi 2010
3.Medya Veri Kiti

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.