MediaCat sayfaları bu ay da dopdolu!

Mimetik marketing: Türk tüketicisinin kültürel genleri Richard Dawkins’in ‘gen’in kültürel karşılığı olarak geliştirdiği mim (meme) kavramına dayanan ‘Mimetik’ disiplininden yola çıkarak Türk tüketicisinin kültürel gen haritasını çizmek için Türkiye’de yıllardır pazar araştırmaları yapan isimlerle konuştuk. Konkurdan önce Ertuğrul Günay’la söyleşi Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, yeni yurtdışı tanıtım konkurunun açıldığı bugünlerde konu hakkında ilk […]

01.09.2009 - 00:00 | MediaCat

Mimetik marketing: Türk tüketicisinin kültürel genleri

Richard Dawkins’in ‘gen’in kültürel karşılığı olarak geliştirdiği mim (meme) kavramına dayanan ‘Mimetik’ disiplininden yola çıkarak Türk tüketicisinin kültürel gen haritasını çizmek için Türkiye’de yıllardır pazar araştırmaları yapan isimlerle konuştuk.

Konkurdan önce Ertuğrul Günay’la söyleşi

Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, yeni yurtdışı tanıtım konkurunun açıldığı bugünlerde konu hakkında ilk kez MediaCat’e konuştu. Günay’ın reklam sektörüne önemli mesajları var.

TBWA Konya, DDB Kayseri, Lowe Gaziantep… Bir gün olur mu?

Reklam dünyamızın tecrübeli isimlerine sorduk: Sizce İstanbul reklamcılığının yerel bir açılım yapması yakın mı?

Tüketicinin bilinçaltında yerinizi ayırttınız mı?

Tüketicilerin tümüyle rasyonel kararlar veren mantıklı insanlar olduğunu düşünüyorsanız fena halde yanılıyorsunuz. Pazardan pay kapmak için tüketicinin yalnızca bilincinde değil bilinçaltında da bir yer edinmelisiniz!

Reklam yönetmenliğinin genç yıldızları

‘Yükselen yıldızlar’ dosyalarımıza prodüksiyon dünyasıyla devam ediyoruz. Reklam dünyasında şimdiden önemli işlere imza atmış ve parlak bir gelecek vaat eden yaratıcı yönetmenleri Mediacat sayfalarında.

Yazı ve yorumlarıyla Michael Newman, Pelin Özkan, Aşkın Baysal ve Bülent Gündoğmuş…

Hepsi ve daha fazlası MediaCat sayfalarında…

(ek)

MediaCat’le birlikte
Konya Ajans Rehberi
Konya’nın Yaratıcı Reklam Ajansları ve Prodüksiyon şirketleri

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.