MediaCat sayfaları bu ay da dopdolu!

Sıfır bedenden sonra: Pazarlamanın yeni ikon kadını Vogue Britanya’nın Editörü Alexandra Shulman’ın moda dünyasının birçok önemli tasarımcısına hitaben yazdığı bir mektup, sıfır beden konusunda bir süredir devam eden tartışmayı yeniden alevlendirdi. Görünen o ki, sıfır beden tümüyle rafa kalkmasa bile moda dünyasında on yıldır sahip olduğu kahir egemenliğini yitiriyor. Sıfır bendenden sonra bizi nelerin beklediği […]

01.10.2009 - 00:00 | MediaCat

Sıfır bedenden sonra: Pazarlamanın yeni ikon kadını

Vogue Britanya’nın Editörü Alexandra Shulman’ın moda dünyasının birçok önemli tasarımcısına hitaben yazdığı bir mektup, sıfır beden konusunda bir süredir devam eden tartışmayı yeniden alevlendirdi. Görünen o ki, sıfır beden tümüyle rafa kalkmasa bile moda dünyasında on yıldır sahip olduğu kahir egemenliğini yitiriyor. Sıfır bendenden sonra bizi nelerin beklediği konusunda ise pek çok alametler belirmiş durumda.

TRT reyting ölçümleme ihalesinin tüm ayrıntıları

TRT’nin AGB’ye paralel bir reyting ölçümlemesi yaptırmak için açtığı ihale, birçok söylentiye yol açmış, sektörün gündemini epey meşgul etmişti. İhalenin neden ve nasıllarını, akıllara takılan tüm soruları TRT Genel Müdür Yardımcısı Zeynel Koç’a sorduk.

Türkiye’nin en çok güvendiği ünlüler
MediaCat’in Ipsos KMG ile birlikte hazırladığı Celebrity Güven Endeksi’nde zirve değişmedi ama iki yeni isim, Arda Turan ve Kıvanç Tatlıtuğ ilk kez listede.

Ahmet Hakan: Huzurlu değilim, kimse de olmasın!
Ertuğrul Özkök’le birlikte gittikleri umre ziyaretinden sonra pek çok taşın hedefi olan Ahmet Hakan’la, bu seyahatten Doğan Grubuna kesilen cezalara kadar birçok şey konuştuk.

Endüstrileşen bir fenomen: Twilight AŞ
İlk filmi olay yaratan Twilight’ın ikinci filmi ‘Yeni Ay’ çok yakında gösterime giriyor. Daha şimdiden bir endüstriye dönüşen seriyle ilgili çılgınlıklar da hız kesmeden devam ediyor.

Yazı ve yorumlarıyla John Grant, Nüzhet Algüneş, Michael Newman, Pelin Özkan ve Aşkın Baysal…
Hepsi ve daha fazlası MediaCat sayfalarında…

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.