MediaCat Marketing Forum’da bir mutluluk profesörü

7 Kasım Cuma günü Çırağan Kempinski'de gerçekleşecek olan MediaCat Marketing Forum'da ele alınacak konulardan biri de mutluluk olacak

05.11.2008 - 09:49 | MediaCat

7 Kasım Cuma günü Çırağan Kempinski’de gerçekleşecek olan MediaCat Marketing Forum’da ele alınacak konulardan biri de mutluluk olacak. Forum kapsamında mutluluk konusuna bilimsel bir yaklaşım getirecek olan California Üniversitesi psikoloji profesörü Sonja Lyubomirsky, ‘Pazarlamada Yeni Bir Değer: Mutluluk Stratejileri’ başlıklı bir sunum gerçekleştirecek.

Türkçesi MediaCat kitaplarından çıkan Nasıl Mutlu Olunur? (The How of Happiness: A Scientific Approach To Getting The Life You Want) adlı kitabın yazarı olan Lyubomirsky, dünyada pozitif psikoloji alanındaki en önemli isimlerden biri. Mutluluk konusunun bir ‘moda’ olmanın ötesinde çok daha bilimsel bir yaklaşımı hak ettiğini söyleyen Lyubomirsky, 18 yıldır bu konuda yoğun bir bilimsel araştırma yürütüyor. Lyubomirsky, büyük ilgi görmesi beklenilen sunumunda mutluluk stratejilerinin yanı sıra günümüz pazarlama dünyasında yeni tüketiciyi ve yeni pazarlama stratejilerini anlamanın yollarını sunacak.

Daha detaylı bilgi için http://www.mci.com.tr/konferanslar/

MediaCat Online Site İçi Link

MediaCat Marketing Forum’da iki ‘punk’

Alışverişçiyi satış noktasında yakalayın

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.