MediaCat Marketing Forum için geri sayım başladı

Ana teması ‘Pazarlama İletişiminde Yeni Nesil Yaratıcılık’ olan Mediacat Marketing Forum 2009, 19 Kasım Perşembe günü yedinci kez kapılarını açıyor...

16.11.2009 - 00:00 | MediaCat

Ana teması ‘Pazarlama İletişiminde Yeni Nesil Yaratıcılık’ olan Mediacat Marketing Forum 2009, 19 Kasım Perşembe günü yedinci kez kapılarını açıyor.

Medyanet’in ana sponsorluğunda düzenlenecek olan Marketing Forum, reklâm ve pazarlama dünyasının dünyadaki ve Türkiye’deki önemli isimlerini bir araya getiriyor.

‘Pazarlama İletişiminde Yeni Nesil Yaratıcılık’ ana temasıyla düzenlenen MediaCat Marketing Forum 2009’un yedincisi 19 Kasım Perşembe günü Four Seasons Bosphorus Otel’de gerçekleştiriliyor. Ana sponsorluğunu MedyaNet’in üstlendiği, bronz sponsorlarını Startcom MediaVest Group ve Turkcell’in oluşturduğu, oturum sponsorluğunu ise Marin’s Turkey, M.A.R.K.A. ve Metro Group’un yaptığı Forum’un moderatörlüğünü Ece Vahapoğlu, açılış konuşmasını ise Doğan Online Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Hanzade Doğan yapıyor.

MediaCat Marketing Forum’un bu seneki önemli konuşmacılarının başında ise İngiliz Marka Gurusu Mark Earls, Nöro Pazarlama kitabının yazarı Christophe Morin, Crispin Porter+Bogusky Başkan Yardımcısı ve İnteraktif Kreatif Direktörü Jeff Benjamin geliyor.

Kendini bir deneyim önderi olarak tanımlayan i-am associates ve The Brand Experience People’ın yöneticiliğini ve ortaklığını yapan, perakende markaların deneyim şampiyonu olan Pete Champion, M.A.R.K.A Ajans Başkanı Hulusi Derici, Facebook EMEA Başkan Yardımcısı Blake Chandlee ve Mobilera B. V. Kurucu Ortağı ve Pazarlama Başkan Yardımcısı Arda Kermelioğlu da etkinliğin konuşmacıları arasında yer alıyor.

Tüketici değil, insan!
Etkinlik kapsamında ayrıca, P&G Türkiye, İsrail, Orta Asya ve Kafkasya Yönetimi Kurulu Başkanı Saffet Karpat ve SMG Türkiye CEO’su Muharrem Ayın’ın katılacağı ‘Hedef Kitleye Ulaşmada İnovatif Yaklaşımlar: Tüketici Değil, İnsan!’ isimli bir söyleşi de gerçekleştiriliyor.

Enformasyon teknolojilerinin pazarlama dünyasını radikal değişikliklere maruz bıraktığı günümüzde firmaların yeni bir tüketici nesli ile karşı karşıya olduğu gerçeğinden yola çıkan söyleşide yeni çağın tüketicileri betimleniyor. Yeni nesil tüketicilerin markaların kendilerine sunduklarıyla yetinmedikleri, ürün geliştirmeden ambalaj tasarımına, reklâmdan satışa kadar tüm aşamalarda pazarlama sürecine aktif bir şekilde dahil olduklarının altının çizileceği söyleşide, bu nesli anlamak için ihtiyaç duyulan yenilikçi yaklaşımlar ele alınıyor.

MediaCat Marketing Forum’un programı ise şöyle:

08.00 – 09.25 Kayıt ve Kahvaltı
09.25 – 09.30 Konferans Açılışı / Ece Vahapoğlu – Moderatör
09.30 – 09.45 Açılış Konuşması  / Hanzade Doğan Boyner – Doğan Online Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı
09.45 – 10.45 Herd  / Mark Earls – Herd kitabının yazarı
10.45 – 11.15 / Kahve Arası
11.15 – 11.45 Hedef Kitleye Ulaşmada İnovatif Yaklaşımlar: Tüketici Değil, İnsan!
Saffet Karpat – P&G Türkiye, İsrail, Orta Asya ve Kafkasya Yönetimi Kurulu Başkanı
Muharrem Ayın – SMG Türkiye CEO’su
11.45 – 12.15 Deneyim Her Şeydir: Dijital Çağ İçin Pazarlama Mantrası Pete Champion – i-am associates Direktörü ve Ortağı
12.15 – 13.30 Öğle Yemeği
13.30 – 14.00 “Ben Ne Sunacağımı Biliyor Muyum?” / Hulusi Derici – M.A.R.K.A Ajans Başkanı
14:00 – 14.45 Arkadaşım Ol
Jeff Benjamin – Crispin Porter+Bogusky Başkan Yardımcısı ve İnteraktif Kreatif Direktörü
14.45 – 15.45 Nöro Pazarlama Christophe Morin – SalesBrain CEO’su
15.45 – 16.15  Kahve Arası (Christophe Morin ve Jeff Benjamin kitap imzası)
16.15 – 16.45 Mobile Widgets: İnternet Elinizde / Arda Kertmelioğlu – Mobilera B.V. Kurucu Ortak ve Pazarlama Başkan Yardımcısı
16.45 – 17.15 Sosyal Ağların Gücünü Yeni Fikirler Üretmek ve Kar Elde Etmek için Kullanmak
Blake Chandlee – EMEA Facebook Başkan Yardımcısı

MediaCat Marketing Forum 2009, yeni nesil yaratıcılıkla ilgili bilgi sahibi olmak isteyen herkese kapılarını açıyor. Etkinlik hakkında daha detaylı bilgi www.mci.com.tr adresinden alınabiliyor. 
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.