MediaCat, Digital Age, Out Of Home ve Pi eMecmua’da

Kapital Medya tarafından yayımlanan MediaCat, Digital Age, Out Of Home ve Pi dergilerini internetten de okuyabilirsiniz.

24.03.2008 - 11:33 | MediaCat

Kapital Medya tarafından yayımlanan MediaCat, Digital Age, Out Of Home ve Pi dergilerini internetten de okuyabilirsiniz.

Yurtdışında yaşayanlar başta olmak üzere iş yoğunluğu nedeniyle masa başından kalkamayanlar ve dileyen tüm okurların kullanabileceği bu e-dergi uygulamasıyla MediaCat, Digital Age, Out Of Home ve Pi okuyucuları bu hizmete eMecmua sitesinden ulaşılabilecekler.

www.eMecmua.com adresine girerek MediaCat, Digital Age, Out Of Home ya da Pi dergilerinden birinin üzerine tıkladığınızda otomatik olarak sitenin abonelik bölümüne ulaşacak ve güvenli bir hat üzerinden havale ya da kredi kartıyla abonelik seçeneklerinden birini kullanarak, derginizi satın alabileceksiniz. Bu uygulamada istediğiniz dergiyi tek sayı olarak satın alabilmenin yanısıra, 6 aylık ya da 1 yıllık abone olmak ta mümkün.

İnternet üzerinden MediaCat, Digital Age, Out Of Home ve Pi dergilerini okumayı denemek
ve abone olmak için tıklayın…

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.