M&C Saatchi’den annelere e-sevgi

Ajans sosyal mesafeyi korumak için bu yıl Anneler Günü'nü elektronik kartpostallarla kutlamayı öneriyor.

24.03.2020 - 14:05 | Arzu Nilay Kocasu

Her yıl mayıs ayının ikinci pazarında kutlanan Anneler Günü, bu yıl tüm dünyayı evlerine hapseden coronavirus salgınını gölgesinde gerçekleşecek gibi gözüküyor. Temenniler virüsün olumsuz etkilerinin önümüzdeki birkaç hafta içerisinde hafiflemesi olsa da takvimler Anneler Günü’nü gösterirken evlerden çıkmak ve sosyal mesafeye uymamak muhtemelen bir sorun teşkil etmeye devam edecek.

Temasın tehlikeli addedildiği bugünlerde Anneler Günü‘nde annelerine sevgilerini göstermek isteyenleri düşünen M&C Saatchi, bir dizi elektronik kartpostal hazırladı. Ajansın #mumisgrounded etiketiyle duyurduğu kampanyanın amacını M&C Saatchi Kıdemli Reklam Yazarı Camila Gurgel şöyle özetliyor:

“Hâlâ çoğu insan gereksiz temasın ne denli tehlikeli olabileceğini dikkate almaksızın Anneler Günü’nde aileleriyle bir araya gelmeyi planlıyor. İnsanların evde kalmalarını ve sevgilerini sanal olarak paylaşmalarını sağlamak için kendi payımıza düşeni yerine getirmek istedik.”

Kaynak: Marcomm News

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.