“marketingist” ile doğru sulara olta atın

Türkiye’nin pazarlama alanındaki tek fuarı olan "marketingist Pazarlama Araç ve Hizmetleri Fuarı"...

24.06.2008 - 11:27 | MediaCat

Türkiye’nin pazarlama alanındaki tek fuarı olan “marketingist Pazarlama Araç ve Hizmetleri Fuarı”, 25 – 28 Eylül 2008 tarihlerinde İstanbul TÜYAP Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Yepyeni yapısıyla çalışmalarına başlayan marketingist, “Herkes Gelecek” teması ile bu sene en yaratıcı, en yenilikçi ve en teknolojik pazarlama ile doğrudan ya da dolaylı ilgisi olan çözüm ve hizmetlerini sektör profesyonelleri ile buluşturacak.

Pazarlama sektörünün en prestijli etkinliği olan “marketingist”, gerek katılımcı gerekse ziyaretçilerin en doğru ve en etkin geri dönüşü alabilmesi amacıyla 4 özel bölümden oluşacak. Pazarlama alanında tanıtım araç ve hizmetlerinin yer alacağı “promopark”, baskı ve grafik tasarım hizmet ve uygulamalarına yönelik oluşturulan “prographic”, satış noktasında ürüne değer kazandıran hizmet ve uygulamalarının yer aldığı “promar” ve perakende için verimliliği artıran son çözümleri ve uygulamalarını içeren “retailtech”, pazarlama dünyasını Türkiye’nin ve dünyanın yeni trendleriyle tanıştırarak pazarlama profesyonellerini bir araya getirmeyi amaçlıyor.

“marketingist”, doğrudan pazarlama ajanslarından medyaya, reklam ajanslarından satış noktası sergileme ünitelerine, baskı hizmetlerinden perakende teknolojilerine tüm yeniliklerin sergilenmesinin yanısıra oluşturulacak zengin konferans programı ile de sektörde merak edilenlere ışık tutacak.

Pazarlamanın derin sularında yaşanan yenilikleri, yaratıcı çözümleri ve son teknolojileri bünyesinde toplayan “marketingist” , “rasgele” değil doğru sularda en etkin şekilde marka ve hizmetlerine yön vererek yenilikçi pazarlama anlayışının öncülerinden biri olmak isteyen katılımcı ve ziyaretçilere ev sahipliği yapacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.