Forum Trabzon’un resmi açılışı gerçekleşti

Karadeniz’in en büyük projesi olan Forum Trabzon Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin resmi açılışı...

24.06.2008 - 11:39 | MediaCat

Karadeniz’in en büyük projesi olan Forum Trabzon Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin resmi açılışı, 20 Haziran’da Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleşti. Alışveriş merkezinden öte yepyeni bir yaşam merkezi vadeden Forum Trabzon, bölgenin buluşma noktası olacak.

Multi Turkmall’un, İzmir – Forum Bornova, Forum Mersin, Denizli – Forum Çamlık Alışveriş ve Yaşam Merkezleri’nden sonra dördüncü projesi olan Forum Trabzon’un resmi açılışı 20 Haziran’da gerçekleştirildi. Resmi açılış töreni; Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Murat Başesgioğlu, Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Nafız Özak, Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Trabzon Valisi Nuri Okutan, Trabzon Belediye Başkanı Mehmet Volkan Canalioğlu, Multi Corporation Yönetim Kurulu Başkanı Hans van Veggel, Multi Turkmall Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Nico W. Veldhuis, Multi Turkmall CEO’su Levent Eyüboğlu ve Meinl European Land Yönetim Kurulu Üyesi Peter Weinzeirl katılımıyla gerçekleştirildi.

Törende konuşma yapan, Multi Turkmall CEO’su Levent Eyüboğlu, Multi Turkmall’un Forum Çamlık’tan sonra 2008’de açtığı ikinci alışveriş ve yaşam merkezi olan Forum Trabzon’un 140 Milyon Avro yatırımla hayata geçirildiğini belirtti. Eyüboğlu, kendi sektöründe Karadeniz Bölgesi’nin en büyük yatırımı olan Forum Trabzon’un, 2.000 kişiye istihdam olanağı sağlayacağını ve merkezin sadece Trabzonluların değil, Rusya’dan Gürcistan’a, Giresun’dan Ordu’ya kadar bölgede yaşayan insanların da uğrak yeri olacak olacağını, ayrıca yaratacağı sinerjiyle bambaşka bir yaşam sunacağını vurguladı.

Resmi açılış töreninden sonra konuklar, düzenlenen açılış partisinde sahne alan Dolapdere Big Gang’in muhteşem konserinde keyifli dakikalar geçirdiler. Farklı sürprizlerle açılış partisinde misafirlerini ağırlayan Forum Trabzon’da Dolapdere Big Gang konseri, Işın Karaca ve Orhan Şallıel Senfoni Orkestrası eşliğinde gerçekleşti.

Seçkin Markalar Trabzon’da!

Karadeniz’in en güzel kentlerinden Trabzon’a yeni bir alışveriş merkezi konsepti getirecek olan Forum Trabzon’da ulusal ve uluslararası yaklaşık 170 marka yer alıyor. Migros ve Koçtaş’ın yanısıra Boyner, TeknoSA, Mudo, Marks&Spencer, YKM Sports, L.C. Waikiki gibi mağazaların da bulunduğu Forum Trabzon, Cinebonus Sinemaları’yla da farklılık yaratacak. Yeni Ekspres Yol, 100.Yıl Parkı ve Karadeniz Teknik Üniversitesi kampüsü ile çevrelenen 72.000 m2 arazi üzerine kurulan Forum Trabzon, toplam 49.000 m2 mağaza alanına sahip.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.