MediaCat

Marketing Meetup için geri sayım başladı

Etkinliğin üçüncü buluşması 9 Mayıs’ta “Gelecek” temasıyla gerçekleşecek.

Marketing Meetup için geri sayım başladı

Pazarlama dünyasında önde gelen isimler öncülüğünde pazarlamanın alt başlıklarının anlatıldığı ve pazarlama ekosisteminin geliştirilmesinin amaçlandığı bir buluşma serisi olan Marketing Meetup, bu yıl 9 Mayıs 2017’de İKÜ Akıngüç Oditoryumu’nda üçüncü buluşmasını gerçekleştirecek.

“Gelecek” teması altında sürdürülebilirlik ve gelecek kavramları üzerine bir tartışma ortamı yaratmaya hazırlanan etkinlikte, teknoloji ve verinin şekillendireceği geleceğin pazarlama dünyasına bırakacakları konuşulacak.

Marketing Meetup için geri sayım başladı

Microsoft Yazılım Geliştirme Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı Cavit Yantaç, Fütürist Ufuk Tarhan, oyunlaştırma alanında uzman Ercan Altuğ Yılmaz, Futurebright kurucularından Akan Abdulla, Tribal Worldwide İstanbul Ajans Başkanı Arda Erdik, Araştırmacı ve Psikolog Tülin Turanlı Lehy gibi önemli isimlerin gelecek olgusuna yönelik bakış açılarını paylaşacağı etkinlikte, aynı zamanda teknolojinin şekillendirdiği yeni dünyaya da odaklanılacak.

Bununla birlikte artırılmış gerçeklikle sanal gerçekliğin bir arada kullanıldığı teknoloji “mixed reality” Marketing Meetup sahnesinde canlı olarak deneyimlenecek.

Detaylı bilgi ve kayıt için etkinliğin internet sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.