MediaCat

Markalardan Dünya Hayvanları Koruma Günü mesajları

Markaların 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü paylaşımları karşınızda.

Markalardan Dünya Hayvanları Koruma Günü mesajları

Hayvanların yaşam koşullarının iyileştirilmesi adına kutlanan 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü’nde markalar, sevimli dostlarımıza desteklerini sosyal medya paylaşımları, mama yardımları ve sivil toplum örgütleriyle yaptıkları işbirlikleriyle sundu.

Markaların bu güzel günde verdikleri mesajları sizler için derledik.

Gözden kaçırdıklarımızı bize sosyal medya veya haber içi mesaj yoluyla ulaştırabilir, haberimizi geliştirip güncel tutmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Royal Canin

Royal Canin Türkiye, 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü kapsamında sorumlu hayvan sahipliğinin önemini vurguladığı bir de farkındalık kampanyası hayata geçirdi. Muhsin Akgün imzası taşıyan fotoğraflarıyla Öykü Karayel, Meriç Aral ve Berk Atan evcil hayvanlarıyla birlikte kampanyada yer aldı. Ayrıca, dijital kanallardan yaptıkları sorumlu hayvan sahipliğine yönelik paylaşımlarıyla pek çok ünlü isim ve influencer da kampanyaya destek verdi.

Nestlé Purina PetCare

2015 yılından bu yana 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü’ne özel #SenDePatile iletişimini yürüten Nestlé Purina PetCare, sosyal sorumluluk projesini bu yıl da sürdürdü. Instagram’da oluşturduğu #SenDePatile yüz filtresini kullanarak paylaşım yapan kullanıcılar, barınaklardaki hayvanlar için yapılacak mama bağışına katkıda bulundu. Bağışlanan mamaların ulaştırılacağı barınaklardaki hayvanlar, yüz filtrelerinde gerçek isimleri ve fotoğraflarıyla yer aldı.

Limak Enerji

Sokak hayvanlarının temel ihtiyaçlarını gidermeyi hedefleyen Limak Enerji, ‘Sevgimiz, Enerjimiz Sizinle’ projesi kapsamında Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova’da 100’e yakın müşteri işlem merkezinin önüne mama ve su kapları konumlandırdı.

Getir

Beş yıl içerisinde Mama Gönder ile 330 bin kap mama yardımı yapan Getir, bu yıl herkesi “iyilik rekoru” kırmaya davet etti.

İlerlemek için sayfa numaralarını kullanabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.