Markalardan Dünya Hayvanları Koruma Günü mesajları

Markaların 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü paylaşımları karşınızda.

05.10.2020 - 14:33 | Sencer Uçar

M Oil & TOTAL & HEKTAŞ

OYAK bünyesinde hizmet veren Hektaş, M Oil ve TOTAL, 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü’nde mama bağışının yanı sıra yıl boyunca Smartheart Gold markalı kedi ve köpek mamalarını da seçili istasyonlardaki “Can Dostu” alanlarda yıl boyunca ücretsiz sunacak.

Yolcu360

Yıl boyunca ihtiyaç halinde HAÇİKO’ya araç kiralama desteği verecek olan Yolcu360, ayrıca 4 Ekim’den itibaren hafta boyunca platform üzerinden araç kiralayan herkesin bir sevimli dostun beslenmesine ve tedavisine katkı sağlamasına yardımcı olacak.

Trendyol

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

4 Ekim Hayvanları Koruma Günü’nde güne mutluluk dolarak başlayalım istedik.🐶🐱🐻🐯🐢 Evdeki can dostunun ihtiyaçları için bugüne özel fiyatlarla alışveriş yapabilirsin. Sokaklarda, ormanlarda yapayalnız yaşayan can dostlarımızı da unutmadık! Türkiye’nin Trendyol’u olarak her canı, her yaşamı düşündüğümüz, kalpten kalbe bir dünya için tüm gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü kapsamında HAYTAP iş birliğinde yürüttüğümüz 11 Ekim’e kadar devam edecek kampanya ile sokaklarda, ormanlarda yalnız yaşayan can dostlarımıza 90 ton kedi ve köpek maması ulaştırmayı hedefliyoruz. Siz de bu iyilik hareketine katılmak isterseniz, satın alarak bağışlayacağınız mama paketlerinin HAYTAP işbirliği ile belirlenen barınaklardaki can dostlarımıza ulaştırılmasına destek olabilirsiniz. Minik dostlarımız için hikayelere.☝🏻

Trendyol.com (@trendyolcom)’in paylaştığı bir gönderi ()

Trendyol, 4 – 11 Ekim tarihleri arasında Trendyol’dan alınacak her 15 kiloluk kedi veya köpek mamasının aynısının sokaklarda ve ormanlarda yaşayan can dostlarımıza ulaşmasına destek olacak. Bağışlanan mamalar Trendyol ve HAYTAP işbirliğinde sahipsiz dostlarımıza ulaştırılacak.

Hepsiburada

Hepsiburada, HAÇİKO işbirliğiyle sokak hayvanları için mama bağışı kampanyası başlattı.

İlerlemek için sayfa numaralarını kullanabilirsiniz.

1 2 3 4 5

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.