MediaCat

Magnum Mini’den “projection mapping” uygulaması

Magnum mini evleri Migros’larda “Projection Mapping” ile dikkatleri üzerine çekti.

Magnum Mini’den “projection mapping” uygulaması

Magnum’un İstanbul, Ankara ve Antalya’daki 6 farklı Migros mağazası için kurguladığı proje, “projection mapping” uygulamasıyla, satışlar yüzde 170 oranında arttı.

Bu sonuca aynı dönem içerisinde, farklı büyüklükteki Migros’larda yapılan uygulamanın karşılaştırılması sonucunda varıldı. Projection mapping yapılan Migros mağazalarında, tüketicilerin dikkatinin çekilmesi üzerine kurgulanan proje sonucunda, bu mağazalarda satışlardaki artış, uygulama yapılmayan mağazalara göre yüzde 170 oldu.

Projeyi hayata geçiren Proje Calide Kurucu Ortağı Kerem Özkan projedeki öncelikli amaçlarının tüketicilerin satın alma lokasyonarında ürüne karşı ilgilerini çekmek olduğunu vurguladı. Uygulamadan ve sonuçlarından son derece memnun olduklarını ifade eden Algida Müşteri Geliştirme Direktörü İrfan Öztekin“Algida olarak innovatif ve daha fazla etkileşim yaratacağını düşündüğümüz yeni pazarlama teknolojilerinin mağaza içerisindeki uygulamalarımızda daha çok tercih ediyoruz. Giderek tüm tüketicilerin hayatlarının merkezine yerleşen dijital uygulamalar daha fazla merak uyandırmanın yanı sıra, tüketicilere satış noktalarında farklı deneyimler sunuyor. Dijital uygulamalar,mağaza içinde özellikle yeni ürün iletişimi yaptığımız dönemlerde, tüketicilere keyifli anlar yaşatarak istediğimiz mesajı iletme imkanı sunuyor. Bu da pazarlama anlamında özellikle satış noktarında daha etkin sonuç almamızı sağlıyor” diye konuştu.
 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.