G2 Türkiye yeniden yapılandı

10 yılı aşan Türkiye deneyimine sahip G2, Türkiye’de kendi ofisini kurarak ve yapısını değiştirerek, “shopper marketing” alanındaki uluslararası tecrübesiyle müşterilerinin rekabet güçlerini arttıracak.

14.05.2012 - 00:00 | MediaCat

Alışverişçiye; evden rafa olan yolculuğun her aşamasında ulaşan“Shopper Marketing”yaklaşımı ve beraberinde pek çok yeni nesil pazarlama pratikleri sunan G2, Türkiye’de yeniden yapılandı.

Geçtiğimiz 10 yılda P&G’nin bir çok markasıyla “Shopper Marketing” ve çizgi-altı projelerde; Nokia ve Anadolu Efes Biracılık Grubu ile de müşteri bağlılığı yönetimi, saha ve etkinlik organizasyonları konularında iş birliği yapan G2,halen bu markalarla birlikte Visa, Dr. Oetker, Komili ve Selpak için özel projelerde çalışıyor.

Daha önceden Türkiye’de Grey Group bünyesinde hizmet veren ve bir WPP şirketi olan G2, kendi şirketini kurarak G2 Türkiye ofisiyle, G2’nin EMEA (Avrupa, Ortadoğu ve Afrika) bölgesindeki ofis sayısını 15’e çıkardı.
 
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.