Lowe yöneticileri Reina’da kapıda kaldı

Lowe üst düzey yöneticileri kılık kıyafeti uygun değil diye içeri alınmadı. Farklı kıtalardan, farklı kültürlerden gelen konuklar olayı şaşkınlık içerisinde karşıladılar...

13.04.2010 - 00:00 | MediaCat

Dünyanın en büyük reklam ajanslarından Lowe Worldwide, yılın en önemli global toplantılarından birini, geçtiğimiz hafta İstanbul’da gerçekleştirdi. 65 ülkede faaliyet gösteren ajansın, dünyanın dört bir yanından gelen üst düzey yöneticileri, Four Seasons’ta gerçekleştirilen toplantının ardından, Boğaz’da bir İstanbul gecesi yaşamak umuduyla Reina’ya davet edilmişlerdi. Ancak günler öncesinden yapılan rezervasyona rağmen içeri alınmadılar. Reina yetkililerinin gerekçeleri Aziz Nesin öykülerini aratmayacak kadar ilginçti. “Yabancı” konukların kılık-kıyafeti, Reina standartlarına uymuyordu. Farklı kıtalardan, farklı kültürlerden gelen, üstelik reklamcı oldukları için doğal olarak daha “casual” giyinmiş olan konuklar, Lowe İstanbul yöneticilerinin bütün girişimlerine rağmen, kesinlike içeri alınmadılar. Reina yetkilileri, “İçeride de yabancılar olduğunu; ama kapıdaki yabancıların  “Reina kitlesine” uygun olmadığını söylediler. Kimi binlerce kişilik network’ü, kimi yüzlerce kişilik ofisleri yöneten konuklar, hayatları boyunca böyle bir durumla karşılaşmadıklarından,  Lowe İstanbul ekibi için olayı açıklamak oldukça zor olmuş.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.