Logaritma’ya yeni genel müdür

2002 yılında Türkiye’nin ilk uluslararası internet reklam satış şirketi olarak kurulan Logaritma’nın Genel Müdürlük...

12.02.2010 - 00:00 | MediaCat

2002 yılında Türkiye’nin ilk uluslararası internet reklam satış şirketi olarak  kurulan Logaritma’nın Genel Müdürlük görevine Murat Özlen getirildi.

Logaritma, satış ve pazarlama ekibini yeniden yapılandırırken reklamveren, ajans ve yayıncı ağına internet sektörüne daha kaliteli hizmet sunabilmek adına her türlü yaratıcı reklam ve proje uygulamasının hazırlanacağı tasarım departmanını da  hayata geçirdi.

Murat Özlen hakkında:
Şubat 2010 tarihinde Logaritma’da göreve başlayan Murat ÖZLEN,1997 yılında Sabah Gazetesi’nde reklam sektörüne  girmiş ve  2000 yılında kurulan İxir ile internet reklamcılığına adım atmıştır. 2001 yılında göreve geldiği Doğuş Yayın Grubu İnternet ve Radyolar gurubu yöneticiliğinin ardından 2007 yılında Gittigidiyor’da  Genel Müdür yardımcılığı yapmış ,son olarak 2008 yılında Haberturk TV ,Internet ve Radyolar Reklamdan Sorumlu Genel Müdürlüğü görevlerini üstlenmiştir.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.