MediaCat

Litvanyalı Fotoğrafçıdan ‘Blow Job’ Seansı

Mayıs ayında Litvanya’nın Vilnius şehrinde gerçekleşen Tasarım Haftası’nda fotoğrafçı Tadas Cerniauskas, şimdiye dek görülen en ilginç fotoğraf çekimlerinden birine imza attı. Ziyaretçiler, ‘Blow Job’ fotoğraf seansına katılımcı olmaları için, TADAO CERN stüdyosuna davet edildi. Fotoğrafçı, kendi ve ziyaretçiler için eğlenceli bir şey yapmak istediğini, çekimlere katılanların birbirlerine ve kendilerine gülmekten ağladıklarını söyledi. Fotoğraf çalışmaları, stüdyonunContinue reading “Litvanyalı Fotoğrafçıdan ‘Blow Job’ Seansı”

Litvanyalı Fotoğrafçıdan ‘Blow Job’ Seansı

Mayıs ayında Litvanya’nın Vilnius şehrinde gerçekleşen Tasarım Haftası’nda fotoğrafçı Tadas Cerniauskas, şimdiye dek görülen en ilginç fotoğraf çekimlerinden birine imza attı. Ziyaretçiler, ‘Blow Job’ fotoğraf seansına katılımcı olmaları için, TADAO CERN stüdyosuna davet edildi.

Fotoğrafçı, kendi ve ziyaretçiler için eğlenceli bir şey yapmak istediğini, çekimlere katılanların birbirlerine ve kendilerine gülmekten ağladıklarını söyledi.

Fotoğraf çalışmaları, stüdyonun kendi sitesinden görülebilir: http://www.tadaocern.com/gallery_blowjob.html

 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.