MediaCat

Lezzetini herkes bilir

Pınar Aç Bitir’in yeni reklam filmi yayında.

Pınar Et; dilimli, küçük gramajlı, hem hindi hem de dana içerikli şarküteri ürünlerinden oluşturduğu Aç Bitir kategorisi için yeni bir reklam filmi yayınladı.

Aç Bitir kategorisindeki hindi salam, dana Macar salam, hindi füme ürünlerinin yer aldığı reklam filmi, hedef kitlesine “Aç Bitir, Lezzetini Herkes Bilir” sloganıyla sesleniyor. Filmde tüketicilerin pratik lezzet anlarına konuk olan Pınar Aç Bitir ürünleri aile kahvaltısına, sporcu ara öğününe, evde çalışan gencin hazırladığı sandviçe eşlik ediyor.

 

2024 yılıyla birlikte hindi füme kategorisine odaklandıklarını belirten Pınar Et Pazarlama Direktörü Okan Kavakçı, “Şarküteri ürünlerimiz arasında özellikle hindi salam ürünümüz sıklıkla tercih ediliyor. Yaptığımız araştırmalarda Pınar Aç Bitir ürünümüzle tüketicilerimiz için güvenilir, şarküteri sektörü için jenerik bir marka olduğumuzu görüyoruz. Pınar Aç Bitir, hızlı tüketim ve pratikliğe uygun bir ürün. Tüketicilerimiz pratikliği ve lezzetli bir öğün olması nedeniyle Aç Bitir markasını tercih ediyor. Bunun yanı sıra özellikle hafta sonu kahvaltılarında Pınar Aç Bitir çeşitleriyle sofralarını çeşitlendiriyorlar. Aç Bitir çoğunlukla sandviç içerisinde tercih ediliyor fakat hindi füme gibi ürünleri sandviç harici, hafif ve yüksek proteinli olması dolayısıyla omlet içerisinde veya salata üstünde de görebiliyoruz. Hindi füme tüketicilerimiz, özellikle sporcular, dengeli beslenenler, üniversitelilerden oluşuyor yorumunda bulundu.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.