letgo’dan öğrenci dostu hareket

Marka, eşya ihtiyacı olan öğrenciler için #ÖğrenciyeEşya iyilik hareketi başlattı.

12.09.2018 - 15:04 | MediaCat

letgo'dan öğrenci dostu hareket

ÖSYM sonuçlarına göre yeni akademik yılda 710 bin 982 öğrenci ders başı yapmaya hazırlanırken, ikinci el alışveriş uygulaması letgo da yeni akademik yılın başlamasına sayılı günler kala öğrencileri ve ailelerini sevindirecek bir sosyal dayanışma hareketi başlattı.

Öğrenci evi kurmaya hazırlanan öğrencilerin eşya konusunda yaşayabilecekleri sorunları gidermek adına #ÖğrenciyeEşya adlı iyilik hareketini başlatan marka, uygulamaya “Ücretsiz Eşya” kategorisi ekledi. Ülkemizdeki yardımlaşma kültüründen esinlenerek hayat bulan hareket kapsamında letgo kullanıcıları, kullanmadıkları ve öğrencilere ulaşmasını istedikleri eşyalarını Ücretsiz Eşya kategorisine ekleyebilecek; eşya ihtiyacı bulunan öğrenciler de bu eşyalara ulaşarak, evlerindeki eksikleri tamamlayabilecek.

Günümüzde başarılarıyla gurur duyulan birçok kişinin, eğitimlerini imkânsızlıklarla baş ederek tamamladıklarını ve “Öğrencinin halinden, eskiden öğrenci olan anlar” fikrinden yola çıkarak, gençlerin öğrencilik dönemindeki yüklerini bir nebze olsun hafifletebilmek için #ÖğrenciyeEşya hareketini başlattıklarını söyleyen letgo Türkiye Genel Müdürü Onur Kavak, öğrencilerin kendilerine en yakın lokasyondan paylaşılan ürünleri takip edip, talepte bulunabileceklerini ve sisteme eklenen ürünü ücret ödemeden teslim alabileceklerini belirtti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.