Dijital Pazarlama İletişimi Sertifika Programı başlıyor

2012 yılından bu yana düzenlenen programın 11'incisi 13 Ekim'de başlayacak.

12.09.2018 - 13:38 | MediaCat

Dijital Pazarlama İletişimi Sertifika Programı başlıyor

IAB Türkiye tarafından dijital sektördeki insan kaynağı açığının giderilmesine katkı sağlanması amacıyla tasarlanan ve Boğaziçi Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi (BÜYEM) işbirliğiyle gerçekleştirilen Dijital Pazarlama İletişimi Sertifika Programı, katılımcılarını 11’inci kez ağırlamaya hazırlanıyor.

IAB Avrupa onaylı sertifika programının 11’incisi, 13 Ekim 2018 – 12 Ocak 2019 tarihleri arasında Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü İdari Bilimler Binası’nda düzenlenecek. 12 hafta sürecek program, işine dijitali entegre etmek ya da kariyerine bu alanda devam etmek isteyen sektör profesyonellerini ve yeni üniversite mezunlarını hedefliyor.

Bu güne kadar 231 kişinin sertifika aldığı programda katılımcılar, alanında uzman sektör profesyonelleri ve akademisyenlerden eğitim almalarının yanı sıra proje üretiyor ve networking imkânı buluyor. Programda katılımcılara dijital dünya, display reklamcılık, sosyal medya, içerik pazarlaması, native reklamlar, online video, oyuniçi reklamlar, arama motoru reklamcılığı, performans pazarlaması, programatik, veri analizi, big data ve kampanya stratejisi gibi temel kavramların öğretilmesi amaçlanıyor.

Dijital Pazarlama İletişimi Sertifika Programı’na dair detaylara Iabdijitalpazarlamailetisimi.org adresinden ulaşabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.