MediaCat

Leo Burnett’te üst düzey atama

Ajans yoluna M. Kurtuluş Eker’in liderliğinde devam edecek.

Leo Burnett’te üst düzey atama

Publicis Groupe’un ajans yetkinliği ve uzmanlığını tek bir çatı altında toplayan global iletişim şirketi Publicis One’ın Türkiye ayağı Publicis One Türkiye, stratejik dönüşümünü destekleyen yapılanma sürecine yeni bir atamayla devam ediyor.

Yeni yapılanma kapsamında şirket, Voden Kurucu Ajans Başkanı olarak çalışmalarını sürdüren M. Kurtuluş Eker’in görevini Leo Burnett İstanbul’un liderliğini de kapsayacak şekilde genişletti. Buna göre; Publicis One Türkiye Dijital ve Teknolojiden sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi olan M. Kurtuluş Eker, Voden ile beraber Leo Burnett İstanbul’un de liderliğini üstlenecek. Voden ve Leo Burnett İstanbul markaları yaşamaya devam ederken; iki ajans ve çalışanları Eker’in liderliğinde güçlerini birleştirecek.

Publicis One Türkiye CEO’su İnanç Dedebaş “Yaratıcılık ve teknolojinin birleşimi Publicis Groupe’un da en büyük hedefleri arasında. Leo Burnett gibi kendi kültürünü yaratan bir ajansın deneyim ve yaratıcı kaslarıyla, Voden’in girişimci ruhu, dijital ve teknolojideki öncü kapasitesi birleştiğinde ortaya çıkacak sinerji beni çok heyecanlandırıyor. Kurtuluş’un liderliğinde farklı ve örnek olacak bir ajans modeli ortaya koyacağımıza inanıyorum. Publicis One’ın modüler ve esnek hizmet modeli sayesinde; kapasitelerimiz arasındaki duvarları kaldırmak ve entegre deneyimler sunmak vizyonuyla ilerliyoruz. Bu birliktelik bunun en güzel ispatı” açıklamasında bulunurken M. Kurtuluş Eker konuyla ilgili şu sözleri söyledi:

“Leo Burnett dünya genelinde 102 ofisi, 9 bin çalışanıyla, yaratıcılığıyla, ödülleriyle, küresel vizyonuyla ve kendi imzasını taşıyan kültürüyle reklam dünyasının en önemli ajanslarından, değerlerinden biri. Voden ise dijital dünyayı hayatlarının merkezine koyan yaratıcı ve dinamik yapısı, tasarım ve teknoloji gücüyle Türkiye’nin en büyük dijital ajanslarından biri. Bu birbirini çok iyi tamamlayan özelliklere sahip iki ajansın daha güçlü birlikteliğinin ezber bozan yaratıcı işler için çok daha entegre ve ilham verici bir ortam yaratacağına eminim. Leo Burnett ve Voden ile birlikte yaratıcı ve çok daha entegre iletişim çözümleri sunmaya, girişimci ruhumuzu korumaya, hizmetlerimizi çeşitlendirmeye ve dijitale doğru büyümeye devam edeceğiz.”

2007’de M. Kurtuluş Eker tarafından kurulan Voden, 2015 yılında Publicis Groupe ile güçlerini birleştirmişti.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.