Lance Armstrong testis kanserine karşı devrede

Bisiklet sporu efsanesinin bir dileği var.

19.11.2018 - 16:49 | Sencer Uçar

Lance Armstrong testis kanserine karşı devrede

1996 yılında testis kanserini yenmesinin ardından 1999 – 2005 yılları arasında Fransa Bisiklet Turu’nda üst üste yedi kez birincilik yaşayan ama sonrasında patlak veren doping skandalı nedeniyle tüm şampiyonlukları elinden alınan bisiklet sporunun efsane ismi Lance Armstrong, uzun süredir ortalıkta görünmemesinin ardından holistik sağlık ve sağlıklı yaşam markası Onnit için kamera karşısına geçti.

Markanın ABD başta olmak üzere birçok ülkede alışveriş tutkunlarına türlü fırsatlar sunan Kara Cuma için hazırladığı filmde bisikletiyle birlikte panayır alanına giriş yapan Armstrong, dilekleri gerçekleştireceğini iddia eden Zoltar adlı bir dilek makinesinde şansını deniyor. Armstrong, ısrarla Zoltar’dan “eksikliğini tamamlamasını” diliyor ama her seferinde sağlıklı yaşam ürünlerinde indirim sunan kuponlarla karşılaşıyor. En sonunda testisini geri istediğini haykıran Armstrong, umduğunu yine bulamıyor ama marka, bu Kara Cuma’da elde edilecek geliri testis kanserine karşı mücadelede kullanacağının duyurusunu yapıyor.

Kaynak: The Drum

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.