Kraliyet ailesinin iki numaralı torunu markaların dilinde

Twitter’dan gelen “tebrik mesajları”nda Nissan ilk sırada

09.09.2014 - 10:38 | Haluk Kasarcı

Her geçen gün daha fazla cümle içine yedirildiğine tanıklık ettiğimiz “real time” pazarlama faaliyetlerinin ardı arkası kesilmiyor. Super Bowl finalinde Oreo’nun başı çekerek bir anlamda yaratıcısı olduğu akım gündelik hayatı yakalayan birçok yeni örnekle büyüyor.Prens William ve Cambridge Düşesi Catherine’in markaları ayağa kaldıran kraliyetin ikinci torunu açıklaması da bu örneklerden biri.

Kraliyet ailesinin en kıymetli ikinci ferdi ile ilgili en keskin refleksi gösteren marka Nissan’dı. 7 Koltuklu aracı X-Trail’i kraliyet hikâyesine katmayı başaran Nissan “Düşes 3’üz bile doğursaydı kraliçe için hâlâ boş yerimiz kalacaktı” tweet’iyle ilk tebrik mesajını göndermiş oldu. Daha sonra aralarında perakende devi Tesco’nun da bulunduğu birçok marka Prens William ve Düşes Catherine’e iyi dileklerini ilettikleri tweet’leri sıraladı. Kraliyet ailesinin en yeni heyecanı birçok markayı daha yeni hikâyeye ortak edecek gibi görünüyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.