Koton’un marka yüzü Fahriye Evcen

İşbirliği hem Koton hem Evcen için bir ilk olma özelliği taşıyor.

25.08.2016 - 13:37 | MediaCat

Koton'un marka yüzü Fahriye Evcen

Yeni sezonda tanıtım çalışmalarını birlikte yürüteceği ismi seçen Koton’un marka yüzü Fahriye Evcen oldu. Markanın sonbahar – kış, ilkbahar – yaz koleksiyonları için kamera karşısına geçecek Fahriye Evcen Koton’un moda konusunda tecrübeli ve yeniliklere açık bir marka olduğunu belirterek “çok güzel bir enerji ve çalışma disiplinine sahip Koton ekibiyle harika bir uyum yakaladık” yorumunda bulunurken, Koton Yönetim Kurulu Üyesi Gülden Yılmaz “Fahriye Evcen, başarılı kariyeri ve duruşu ile marka yüzü olarak bizi heyecanlandıran bir isim oldu. Fahriye ile birlikte ses getirecek bir projeye imza atıyoruz. Yeni sezona çok iddialı giriyoruz ve bu işbirliğinin son derece başarılı olacağına inancımız tam” dedi.

İşbirliği; tıpkı kapsül koleksiyonları için gerçekleştirdiği ünlü işbirlikleri dışında ilk kez bir marka yüzüyle çalışan Koton gibi, daha önce hiçbir moda markasıyla işbirliği yapmayan Fahriye Evcen için de bir ilk olma özelliği taşıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.