Kodak ile kendi reklamını kendin yap

Kodak, fotoğrafseverlere kendi reklam tasarımlarını yapma imkanı sunuyor. Fotoğrafların www.kodak.com’a yerleştiren herkes kendine özel bir reklam oluşturabiliyor.

11.04.2006 - 00:00 | MediaCat

Kodak, fotoğrafseverlere kendi reklam tasarımlarını yapma imkanı sunuyor. Fotoğraflarını www.kodak.com’a yerleştiren herkes kendine özel bir reklam oluşturabiliyor.

Kodak.com ziyaretçileri, Kodak’ın Gallery reklamı için, ücretsiz sunulan özel bir online araçla, en fazla 5 dijital fotoğraf belirleyerek, kendi yarattıkları 60 saniyelik reklamı izledikten sonra, istedikleri sayıda e-posta alıcısıyla paylaşabiliyorlar.

Kodak’ın tüketicilere yönelik dijital ürünler grubunda başkan yardımcısı ve global marka iletişimi direktörü olarak görev yapan Marianne Samenko, Samenko, kişiselleştirilmiş Gallery reklamlarını üreten online aracın yaratılması için, Ogilvy & Mather reklam ajansının online bölümü OgilvyOne ile Kodak’taki Web geliştirme uzmanlarının birlikte çalıştıklarını kaydetti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.