MediaCat

Koçfinans’tan yeni dijital sigorta platformu: Sigola

Koçfinans’ın dijital sigorta platformu Sigola’nın tüm yaratıcı çalışmaları Kollektif imzası taşıyor.

Koç Holding çatısı altında faaliyet gösteren finansman şirketi Koçfinans, sigorta sektörüne dijital sigorta platformu Sigola ile giriş yaptı.

Tüketicilerin faydalı sigorta poliçelerine kolayca ulaşabilmesi için hizmet veren Sigola hem sigola.com.tr internet sitesi hem de Koçfinans anlaşmalı bayileri üzerinden sigorta teklifleri sunacak.

Sigola’nın tüm yaratıcı çalışmaları Kollektif imzası taşıyor. Kollektif ekibi Koçfinans’ın sigorta sektörüne adım atma brief’iyle başlayan süreçte pazar araştırmasının ardından strateji ve yeni marka konumlandırmasına ilişkin çalışmalar gerçekleştirdi. Marka ismi ve sloganı yaratıldı, yeni marka için logo ve kurumsal kimlik çalışması gerçekleştirildi. Markanın iletişim stratejisi belirlenerek illüstratif ve gerçek fotoğrafların bir arada kullanıldığı görsel dünyası hazırlandı. Son adımda tüketicilerin sigorta markalarından teklif alabilecekleri, teklifleri karşılaştırabilecekleri internet sitesinin UI/UX ve kodlama çalışmaları hayata geçirildi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.